A magabiztos játék meghozta a kétgólos győzelmet.

Vésztői SE – Orosháza Rákóczi Vasas0 – 2( 0 – 1 )

Megyei I. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Vésztő, 50 néző.
Vezette: Barta T. (Kutasi S., Petrovszki Gy.)

Rákóczi: Ökrös- Debreczeni, Baki, Boros, Németh – Györgyi (Papp L.), Kánya, Szikora (Nagy D., Nagy D. helyett Iványi), Vincze – Lövei, Lovas A.
Szakmai vezető: Nagy István

Az elmúlt heti Körösladány elleni győzelem után önbizalommal telve léphetett pályára csapatunk a bajnokság kieső helyén tanyázó Vésztő otthonában. A várakozásnak megfelelően a Rákóczi magabiztos játékkal szerezte meg a három pontot.

A 30. percben Nagy D. beívelését a hosszú oldalon érkező Lovas Attila a 16-os sarkáról lőtte a hálóba (0-1)

A 75. percben ismét Lovas A. volt eredményes. Kánya labdájával lépett ki és 16 méterről, futtából a jobb alsó sarokba lőtt (0-2)

Úgy tűnik, a Rákóczi az eredmények alapján kilábalt abból a bizonyos többször emlegetett gödörből.

Nagy István: – Jobb helyzetkihasználással megérdemelten nyertünk.

A következő fordulóban, november 14- én hazai pályán fogadják a Szeghalom csapatát. A szombati mérkőzés 13 óra 30 perckor kezdődik Rákóczitelepen