Szerző: Betkó Tamás

Vívás: érmek Debrecenből

Az előző hetekben két rangos versenyen vettek részt a Zsoldos Péter Orosházi Vívó Egyesület tagjai. Budapesten a Gerevich-Kovács-Kárpáti Reménység Országos kard körversenyen, valamint Debrecenben a „4 évszak Kupán” szerepeltek sikeresen. tovább

Városi foci: Geli’s nyerte a rangadót

A 15. forduló mérkőzéseit rendezték az elmúlt héten a városi kispályás labdarúgó bajnokságban. Több halasztott találkozót is pótoltak a csapatok. A forduló érdekessége, hogy a Geli’s – Edit-Optika Hungária rangadót a Geli’s nyerte, így a vesztett pontokat tekintve kedvezőbb helyzetbe került. tovább

Úszás: remek időeredmények a Naturtex Kupán

Az Orosházi Úszó Egyesület 7 versenyzője vett részt november 18-án és 19-én Hódmezővásárhelyen a VI. Naturtex Kupán, ahol 33 szakosztály 556 versenyzője állt rajtkőre. Az OÚE úszói közül Bogár Viktória háromszor állhatott a dobogóra, de több pontszerző helyet is szereztek versenyzőink. tovább

Női foci: második helyen telelnek az Amazonok

A hétvégén Békéscsabán rendezték a megyei női műfüves futsal bajnokság őszi záró fordulóját. A Szentetornyai Amazonok kettős győzelemmel fejezték be a pontvadászatot és a 2. helyről várhatják a tavaszi folytatást. tovább

Ép testben ép lélek! – Egészségvédelmi délután a Vörösmartyban

Az Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Székhelyintézményének tanulói és pedagógusai az év 365 napján figyelnek a testi és lelki egészség megóvására. Ennek jegyében egészségvédelmi délutánt rendeztek november 16-án. tovább

Rákóczi: győzelem Dévaványán

A 15. forduló mérkőzéseit  rendezték november 18-án. A Rákóczi a sereghajtó Dévaványán lépett pályára és okos játékkal megérdemelten nyert. tovább

OMTK-ULE: győzelmi sorozatban

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság 15. fordulóját rendezték meg a hétvégén. Az OMTK-ULE 1913 csapata sorozatban negyedik diadalát aratta, ezúttal a Csanádapáca ellen szerezték meg a győzelmet a kék-fehérek. tovább

Gyorshír: győzött az ULE és a Rákóczi

A 15. fordulót játszották szombaton a megyei I. és II. osztályú labdarúgó bajnokságban. Az OMTK-ULE hazai pályán, a Rákóczi Vasas Dévaványán gyűjtötte be a három pontot. tovább

Szombaton: ULE – Csanádapáca műfüvön, a Rákóczi Dévaványán játszik

A 15. forduló mérkőzéseit rendezik a hétvégén a megyei I. és II. osztályú labdarúgó bajnokságban. Mindkét csapatunk szombaton lép pályára. Az OMTK-ULE 1913 a gyopárosi műfüves pályán fogadja a Csanádapácát, míg a Rákóczi Vasas a sereghajtó Dévaványa vendége lesz. tovább

Nem találtak angolból legyőzőre a vörösmartysok

Tizenharmadik alkalommal rendezték meg a megyei angol TELC versenyt Békéscsabán. A novemberi megmérettetés vörösmartys sikerrel zárult. tovább

Városi foci: az Edit Optika-Hungária nyerte a rangadót

A 14. forduló mérkőzéseit játszották az elmúlt héten a városi kispályás labdarúgó bajnokságban. Több halasztott találkozót is pótoltak. A forduló rangadóján a Makk7 és a listavezető Edit Optika-Hungária csapott össze, ahol az „Optika” nyert és növelte előnyét a tabellán. tovább

Úszás: 3 arany-, 2 ezüst-, 2 bronzérem Szarvason

Szarvason rendezték november 12-én az Őszi Meghívásos Úszóversenyt, ahol 12 egyesület 269 versenyzője állt rajtkőre. Az Orosháza Úszó Egyesület 17 úszója vett részt a versenyen. Schmidt Jenő és Selmeczi Edit tanítványai az erős mezőnyben 7 érmet szereztek, és rengeteg pontszerző helyet hoztak haza. tovább

OMTK-ULE 1913: határ menti  győzelem

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság 14. fordulójában az OMTK-ULE 1913 csapata Battonyán aratott papírforma győzelmet. tovább

Befürdött a Várfürdő – Termál FC Rákóczitelepen

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 14. fordulójában a gyulaiak látogattak Rákóczitelepre. A hazaiak gólokban gazdag mérkőzésen tartották otthon a három pontot. tovább