Rovat: sport

Kupameccsen lép pályára az ONKC

A bajnoki ellenfél Szeged érkezik Orosházára, továbbjutást remél az orosházi csapat. tovább

Fehér Zsófia nyerte a Szekszárd kupát

Az orosházi asztaliteniszezők jól szerepeltek, Fehér győzelme mellett Balogh Klaudia hozott ezüstöt párosban. tovább

OFKSE: megvannak az EHF időpontok

Október 11. és 18. – idegenben kezd férfi kézilabdacsapatunk a nemzetközi sorozat újabb körében. tovább

A leggyorsabb kicsi huszár

Mórocz Mercédesz nyerte meg az idei Kishuszár Vágtát. A Nagylak támogatásával indult orosházi lány Morcossal elsőként ért célba a vasárnapi döntőben. tovább

Vörösmartyé a vándorserleg

A Berta József Labdarúgó Alapítvány a gyopárosi ULE pályán rendezte meg a 39. Ádász István Emléktornát . tovább

Birkózás: bronzérmek nemzetközi szőnyegen

Diák és serdülő korcsoportban mérték össze felkészültségüket az orosházi fiatalok Szerbiában. tovább

Sportágválasztó, ötödször

Kíváncsi vagy rá, mi az a háromkerekű egyensúlybicikli? Szeptember utolsó hétvégéjén, az V. Orosházi Nagy Sportágválasztón ki is próbálhatod!

tovább

Rákóczi siker Jaminában

Jaminában lépett pályára a Rákóczi szombaton és Tasi mesterhármasával megérdemelten nyert. tovább

Szlávik István Emléktorna – hetedszer

Hetedik alkalommal rendezték meg a Szlávik István Labdarúgó Emléktornát. A 65 éves korában elhunyt sportembert a pályán érte a tragédia. Szeptember 20-án a Táncsics sportudvarán gyűltek össze barátai, egykori játékostársai, családtagjai, hogy közösen emlékezzenek a kiváló sportemberre. tovább

OFC : fordítottunk a Szekszárd ellen

Még az első félidőben egyenlített az NB III-as focicsapat, a másodikban pedig el is döntötte a meccset. tovább

OFKSE: fájó vereség Gyöngyösön

Kellett volna a két pont NB I-es férfi kézilabda csapatunknak, de a sorozatterhelést nem bírták a fiúk. tovább