Nyereményjáték! Vásárlásoddal megnyerheted a 10 × 100 000 Ft egyikét! Részletek: www.ilovszkytuzep.hu

Rovat: sport

Spartacus: érmek a magyar bajnokságról

Szombaton ismét birkózókkal telt meg a Megyeri úti Jégcsarnok Budapesten, orosháziak is szőnyegre léptek. tovább

Park Kupa: minden orosházi a dobogón

Remek eredménylista az ifjúsági sakkozóktól – négy arany és egy bronz a mérleg. tovább

OFKSE: változások a keretben

Vannak távozók és már érkező is. Férfi kézilabdacsapatunk vezetőedzője, Vladan Jordovic négy évre írt alá a klubnál. tovább

Böczögő Dorina: Annyira boldog vagyok! (videó)

Az orosházi tornász lett a legjobb talajon a tornászok Anadiában rendezett világkupa-versenyén. tovább

Nagyszénási SE: bronz Csepelről

Borák Péter állhatott a dobogó harmadik fokára az országos seregszemlén. tovább

Rákóczi: karnyújtásnyira az ezüsttől

A 28. fordulót rendezték a megyei I.osztályú labdarúgó bajnokságban. A Rákóczi hazai környezetben fogadta a középmezőnyhöz tartozó Szeghalom csapatát. Tasiék férfias küzdelemben hozták a mérkőzést és továbbra is őrzik 2. helyüket a tabellán. tovább

Kárai Tamás bekopogtatott „a nagyokhoz”

Élete első nemzetközi rallycross futamán máris a dobogóra állhatott az orosházi autóversenyző. tovább

Negyedik lett Böczögő felemáskorláton a Világkupán

Az orosházi olimpikon tornász Portugáliában versenyez. Két számban jutott döntőbe, az egyikben már versenyzett is. tovább

Egy szabadrúgásból kapott góllal kapott ki az OFC

Az NB III-as labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában az éremesélyes Szeged otthonában lépett pályára az OFC. A csapat becsületesen küzdött, de a hajrában egy kihagyás megpecsételte a sorsát. tovább

Böczögő Dorina két szeren döntős Portugáliában

A tornászok portugáliai Világkupáján remekel az orosházi tornász olimpikon. Délután döntő, szorítsunk neki! tovább

Fekvenyomás: orosházi ezüst és bronz a vb-ről

Szabó Ágnes a felnőttek közt állhatott a dobogó második fokára, Lovas Mónika a juniorok közt remekelt. tovább

OMTK-ULE: bajnoki cím kiütéses győzelemmel