2024. április 25., csütörtök ☼
névnap

Címke: világjátékok

Egyre nagyobb teret hódít a világon egy sportág, amiben egy orosházi lány is remekel

Pásztor Szonja két aranyat és egy ezüstöt nyert Olaszországban. A Fit Kid egyre népszerűbb világszerte és ebben a sportban vitézkedik az orosházi...

Világjátékok: negyedik a strandkézilabda-válogatott

Az orosházi kézilabdázókkal fémjelzett magyar férfi strandkézilabda-válogatott Wroclawban lecsúszott a dobogóról, a fiúk a negyedik helyen végeztek.

Károlyi Csilla országos csúccsal negyedik a Világjátékokon

Az Eötvös DPSE versenyzője, Károlyi Csilla a wroclawi Világjátékokon a 200 m felszíni úszásban új országos csúccsal 4. helyen ért célba. A 4x100 m váltó tagjaként szintén a 4. helyet szerezte meg. Dimák Dávid a férfi 4x100 m váltóban negyedik helyen végzett.

Orosháziak a Világjátékokon

Július 20-án kezdődik a lengyelországi Wroclawban a nem olimpiai sportágak legfontosabb versenye, a Világjátékok. A hatvanfős magyar különítményben öt orosházi sportoló is részt vesz.