téma: szentetornyai amazonok

Amazonok: bajnoki ezüstérem

Befejeződött a női futsal műfüves megyei bajnokság 2016/2017.évi küzdelme. A Szentetornyai Amazonok gólaránnyal maradtak alul a bajnoki címért folytatott küzdelemben, de az ezüst is szépen csillog. tovább

Női foci: ezüstérmes a Szentetornyai Amazonok csapata

Befejeződött a Békés megyei műfüves női futsal bajnokság. A záró fordulóban a Csanádapáca bizonyult a legjobbnak a Dévaványa és a Szentetornya előtt. Az összesített versenyben a tornyai lányok ezüstérmet szereztek. tovább

Futsal: élen a Szentetornyai Amazonok

Gyulán rendezték május 14-én a megyei női műfüves futsal bajnokság 6. fordulóját. A Szentetornyai Amazonok folytatták remek tavaszi sorozatukat, ismét nyerték a napi fordulót és az összesített táblázaton átvették a vezetést. tovább

Női foci: az Amazonok a forduló győztese

A listavezető Dévaványa otthonában rendezték április 23-án, a megyei műfüves futsal bajnokság tavaszi második fordulóját. A Szentetornyai Amazonok hibátlanul vette a fordulót és az összesített pontversenyben egy pontra megközelítette a Dévaványát. tovább

Női foci: sikeresen kezdte a tavaszt az Amazonok csapata

Elkezdődött a megyei női futsal bajnokság tavaszi sorozata, a negyedik fordulót rendezték április 9-én Csanádapácán. A Szentetornyai Amazonok megnyerték a fordulót és „tapadnak” az összesített tabellán a Dévaványára. tovább

Zvolenszky Kata a megye legjobb focistája

Pénteken este Békéscsabán, a Csabagyöngye Kulturális Központban ötödik alkalommal választották meg az elmúlt év legjobb megyei amatőr labdarúgóit, edzőit, sportvezetőit, játékvezetőit, szponzorait. A legjobb női focista díját Zvolenszky Kata, a Szentetornyai Amazonok játékosa kapta. tovább

Női foci: az Amazonok nyerték a fordulót

A felemásra sikeredett orosházi  2. forduló után Békéscsabán javítottak a lányok. tovább

Női foci: nem játszottak jól az amazonok hazai pályán

A Szentetornyai Amazonok volt a házigazdája a megyei női futsal bajnokság 2. fordulójának.
tovább

Női foci: elrajtolt a bajnokság

Amazonjaink ismét a pályán. Gyulán vette kezdetét a hétvégén a megyei női műfüves futsal bajnokság. tovább

Női foci: megkapták a lányok az ezüstöt

Befejeződött a női műfüves futsal bajnokság. A Szentetornyai Amazonok a 2. helyen zárták a bajnokságot. A lányok június 4-én ünnepség keretében vehették át az ezüstérmet.
tovább

Női foci: bajnoki ezüst az Amazonoké

Dévaványán rendezték múlt szombaton a műfüves futsal bajnokságzáró fordulóját. A Szentetornyai Amazonok két győzelemmel és egy vereséggel zárták a napot, az összetett tabellán a 2. helyen végeztek. tovább

Női foci: az Amazonok kapus és center nélkül is megnyerték a fordulót

A Szentetornyai Amazonok egy hét késéssel, de elkezdték a bajnokságot, nem is akárhogyan. tovább

Női foci: 3. hely az Amazon Kupán

A Szentetornyai Amazonok női labdarúgó csapata harmadik helyen végzett a saját szervezésű V. Amazon Kupán. tovább

Női foci: bronzérem Csanádapácáról

A Szentetornyai Amazonok a harmadik helyen végeztek a Farsang Kupa elnevezésű női teremlabdarúgó tornán.