téma: Orosházi Spartacus Birkózó Klub

Birkózás: ezüstérmet szerzett Szél Anna Svédországban

Múlt hétvégén rendezték a svédországi Klippan Lady Open női nemzetközi versenyt. A kadet, junior és felnőtt korosztályt felvonultató megmérettetésen tizenkét magyar birkózó között ott volt az orosházi Szél Anna is, aki ezüstérmet szerzett.
tovább

Birkózás: orosházi érmek a fővárosi válogatóról

A Budapesti Honvéd SE szakosztálya egy rangos nemzetközi felnőtt birkózó válogatót tartott az elmúlt hétvégén. A megmérettetésen több orosházi sportoló is kiváló helyen végzett. tovább

Birkózás: bajnoki cím és egy bronzérem az U23-as országosról

Az Orosházi Spartacus Birkózó Klub három versenyzővel képviseltette magát, az U23-as szabadfogású országos bajnokságon február 4-én, Szigetszentmiklóson. Egy bajnoki cím mellett, brozérmet is szereztek. tovább

Birkózás: Szél Anna újabb nemzetközi versenyt nyert

Az ifjú orosházi birkózó, egy franciaországi nemzetközi edzőtáborban készül jelenleg. Ennek a keretei között rendeztek egy versenyt január 15-én, ahol Szél Anna a dobogó legtetejére állhatott. tovább

Birkózás: Lakatos Angelo magyar bajnok

Az orosházi Lakatos Angelo a 46 kg-os súlycsoportban serdülő magyar bajnok szabadfogásban. tovább

Birkózás: Rácz Richárd kadet szabadfogású magyar bajnok

Három fiatal versenyző képviselte az Orosházi Spartacus birkózóit november 12-én a dunaújvárosi kadet szabadfogású magyar bajnokságon. Mindhárman szép sikereket értek el. tovább

A birkózószőnyegre született – Szél Anna a hét embere

Bővelkedik tehetségekben a sport területén is Orosháza, egyik ékes példája Szél Anna, az Orosházi Spartacus Birkózó Klub bajnoka, aki rendületlenül megy előre, a férfias sportágban férfiakra jellemző küzdőszellemmel edz és versenyez. Hat évesen kezdte, ma Eb-ezüstjére a legbüszkébb, a siker titkát pedig a rengeteg munkában látja. tovább

Birkózás: Szél Anna újabb bajnoki cím birtokosa, érmek Abonyból

Újabb sikeres versenyen vannak túl az orosházi birkózok, hiszen a Dorogon rendezett kadet kötöttfogású és női országos bajnokságon két aranyat is bezsebeltek. A fiatalabbak pedig egy emlékversenyen vettek részt. tovább

Birkózás: Szél Anna serdülő magyar bajnok, diákolimpiai sikerek

Szentesen a Dr. Papp László Városi Sportcsarnokban rendezték a Diákolimpia Országos döntőt és diák és serdülő női országos bajnokságot október 21-22-én. A megmérettetésen kiválóan szerepeltek az orosházi birkózók is, sokan csillogó érmekkel tértek haza. tovább

Birkózás: szépen szerepeltek a vb-n az orosházi veteránok

A múlt hét végén, október 7-től 9-ig a lengyelországi Walbrzych-ban rendezték meg a szabadfogású veterán világbajnokságot, ahol városunkat három Spartacus-versenyző képviselte, de a bírák között is volt orosházi. tovább

Eredményesen szerepeltek a Spartacus birkózói

Nemrégiben Mezőkovácsházán versenyeztek az Orosházi Spartacus fiatal birkózói és kiválóan szerepeltek, hiszen több éremmel térhettek haza a nap végén. tovább

Szél Anna – fiatalon is sikeres a birkózó lány

Legutóbb a svédországi kadet Európa-bajnokságon szerzett ezüstérmet, de itthon is sorra nyeri a versenyeket a 15 éves orosházi birkózó. tovább

Birkózás: Szél Anna ezüstérmet nyert a kadet Eb-n (videó)

A svédországi Stockolmban július 19-én vette kezdetét a 2016-os kadet birkózó Európa-bajnokság. Az orosházi Szél Anna a mai napon átrobogott a mezőnyön, végül második lett. tovább

Birkózás: Szél Anna győzött a válogatón

Szél Anna nyerte az újpesti kadet válogatót, ami valószínűleg EB részvételt ér. tovább