téma: Orosházi Sakk Egyesület

Sakk: orosházi sikerek a VIII. Győri Antal Sakk Emlékversenyen

Idén nyolcadik alkalommal rendeztek sakk emlékversenyt a 2011-ben elhunyt sakkozó Győri Antal tiszteletére április 28-án. Ebben az évben egy orosházi sakkozó vihette el a legjobbnak járó serleget. A hétvégén pedig már újabb eseményt szerveznek tovább

Sakk: vereség hazai pályán, helytállás Békésen

Hazai pályán ültek a tábla elé az orosházi sakkozók március végén. A gyulai csapat elvitte a győzelemért járó két pontot az NB II-es bajnokságban.  tovább

Sakk: orosházi siker Kiskunfélegyházán

Győztesen távoztak Kiskunfélegyházáról az NB II-es orosházi sakkozók múlt vasárnap. tovább

Sakk: megszakadt a sorozat

Hazai pályán szakadt meg az Orosházi Sakk Egyesület veretlenségi sorozata múlt vasárnap. tovább

Sakk: bravúros OSE-győzelem a csapatbajnokin

A 7. fordulót rendezték január 28-án az NB II-es sakk csapatbajnokság Tóth László csoportjában. Az Orosházi Sakk Egyesület óriási küzdelemben győzte le a bajnokság 3. helyén álló Békés csapatát. tovább

Sakk diákolimpia: tarolt a Vörösmarty

Ezen a hétvégén tartották a városi-körzeti sakk diákolimpia döntőjét. Számtalan ifjú sakkozó gondolta úgy, részt vesz a versenyen, melynek végén eldőlt ki képviselheti Orosházát és iskoláját a megyei döntőn. tovább

Sakk: eredményesen szerepeltek az orosháziak 2017 végén

Év végén remekeltek az orosházi sakkozók, akik két versenyen vettek részt. Kakuk Sándor Békés megye legjobbja lett 2017 utolsó FIDE megmérettetésén. tovább

Sakk: értékes orosházi siker a listavezető ellen

Fontos győzelmet aratott az Orosházi Sakk Egyesület a listavezető Újszász ellen, az NB II hatodik fordulójában. tovább

Sakk: ötórás küzdelemben győztek az orosháziak

Nagy csatában győztek múlt vasárnap az orosházi sakkozók az NB II-es bajnokságban. tovább

Sakk: rangadó vár az orosháziakra

Folytatódik az NB II-es sakk bajnokság. Most vasárnap a Pártok Házában az TÁKISZ SE együttesével mérik össze tudásukat az orosházi sakkozók. tovább

Sikeres hétvégéi voltak az orosházi sakkozóknak

Eredményes időszakot tudhat a háta mögött az Orosházi Sakk Egyesület. Szentesen az NB II-ben nagy különbséggel, míg a Körös Kupa második fordulójában a Szarvast győzték le. tovább

Sakk: eredményesen a Kolbász Kupán

Az Orosházi Sakk Egyesület sakkozói is képviselték a várost a Kolbász Kupa Sakkversenyen. Az ifjúsági együttes dobogós helyezést szerzett, többen pedig különdíjat is kaptak.
tovább

Sakk: ifjúsági verseny és vereség a Körös Kupán

Ifjúsági sakkversenyt rendezett az Orosházi Sakk Egyesület múlt pénteken. Másnap a Körös Kupa első fordulójában kellett helytállniuk az klub sakkozóinak. tovább

Sakk: vereség Szegeden

Az Orosházi Sakk Egyesület sportolói az NB II-es bajnokságban Szegedre látogattak október 8-án. tovább