téma: Orosházi Judo SE

Judo: beindult a versenyszezon

Szeptember első napjaitól sűrű program várt az Orosházi Judo Sportegyesület versenyzőire. tovább

Menetel az orosházi judo sport

Az elmúlt hetek sikeres orosházi judo eredményeiről kaptunk hírt az egyesület részéről. tovább

Judo: Gulyás-Szabó István ezüst a diákolimpián

Néhány napja értékeltük az Orosházi Judo Sportegyesület 2016. évi munkáját. A cselgáncsozók számára versennyel kezdődött az új év. Gulyás-Szabó István diákolimpiai ezüstérmet szerzett január 29-én Budapesten. tovább

Judo: sikerek a Sugovica partján

Patyi Ákos bronzérmet szerzett az országos bajnokságon. tovább

Judo: Tóth Ervin országos harmadik

Az Orosházi Judo Sportegyesület első felnőtt érmét Tóth Ervin szerezte az országos III. osztályú bajnokságon Tatán. tovább

Judo: Patyi Anna magyar bajnok, Bőte Dominik bronzérmes

Az Orosházi Judo SE versenyzői a diákolimpiai sikerek után a Magyar Bajnokságon is remekeltek. tovább

Judo: Patyi Anna diákolimpiai bajnok

Országos diákolimpián szerepeltek az Orosházi Judo SE versenyzői – sikerrel.
tovább

Több száz gyerek az Oros-Honvéd Kupa judo versenyen

Az orosháziak 3 arany, 1 ezüst és 3 bronzérmet szereztek. A rendezvény fő célja az volt, hogy az itthoni gyerekek összemérhesse erejüket más versenyzőkkel. tovább

Nemzetközi versenyen bizonyítottak az orosházi judosok

Közel 700 versenyző lépett tatamira a budapesti versenyen. A három orosházi fiatal versenyző mindent kihozott magából. tovább

Judo: orosházi érmek a szolnoki emléktornán

Patyi  Anna arany, Bőte Dominik bronzérmet szerzett a szolnoki versenyen.
tovább

Judo: előkelő helyezések a diákolimpián

Az Orosházi Judo SE két versenyzője, Györki Dániel 5., Patyi Ákos 7. helyen végzett az országos versenyen. tovább

Judo: érmek Nagykőrösről

Az Orosházi Judo SE négy versenyzőjéből hárman éremmel tértek haza. tovább

Cselgáncs: Györki Dani országos harmadik

Az Orosházi Judo SE fiatal versenyzője, Györki Dániel a zalaegerszegi diákolimpián bronzérmet szerzett. tovább

Judo: országos bajnokságon

A fővárosban rendezték a hazai seregszemlét, melyen orosházi indulónak is szurkolhattunk. Egyéni ötödik hely és csapatbronz a mérleg. tovább