téma: Orosháza Úszó Egyesület

Úszás: Bogár Viktória bronzérmes az országos bajnokságon

Az orosházi lány dobogóra állhatott a miskolci III. Cápa Országos Bajnokságon a hétvégén. tovább

Úszás: Dávid Olivér negyedik a Béka Derbyn

Két fiatal versenyző képviselte az Orosháza Úszó Egyesületet Hódmezővásárhelyen. tovább

Úszás: tizenhét orosházi érem a Rózsa Kupán

Sikeresen szerepeltek az orosházi úszók a hétvégi tótkomlósi versenyen. tovább

Úszás: éremeső a Tavasz Versenyen

Az orosházi úszók 12 arany-, 8 ezüst- és 8 bronzérmet szereztek a szarvasi versenyen, amely egyben a megyebajnokság 4. fordulója is volt. tovább

Úszás: orosházi érmek a Viharsarok Kupán

Egy arany-, két ezüst-, és öt bronzérmet szereztek Selmeczi Edit és Schmidt Jenő tanítványai Békéscsabán. tovább

Olimpikonokkal ünnepelték érmeiket úszóink

A pünkösdi hosszú hétvége sem telt el úszóverseny nélkül. Az Orosháza Úszó Egyesület nyolc fiatalja negyvenszer csobbant a Dr. Rébeli József Sportuszodában, Szentesen. tovább

Úszás: két-két ezüst- és bronzérem a Hátgerinc Kupán

Az Orosháza Úszó Egyesület sikeresen szerepelt április 7-én a hódmezővásárhelyi versenyen. tovább

Úszás: kinyílt a Hóvirág

Az orosházi versenyzők egy arany-, és négy bronzérmet szereztek a Hóvirág elnevezésű nemzetközi úszóversenyen, Hódmezővásárhelyen. tovább

Úszás: érmek a Megyebajnokságon

A versenysorozat célja a Békés megyében rendezett megmérettetések és a megyében működő klubok utánpótlás korú sportolói részére a versenyzés biztosítása bajnoki pontrendszerben. tovább

Úszás: mikulásnapi érmek Algyőről

Az Orosháza Úszó Egyesület tizenkét versenyzővel képviseltette magát az algyői úszóversenyen, ahonnan 8 arany-, 11 ezüst-, és 6 bronzéremmel tértek haza. tovább

Úszás: érmeket hozott a Mikulás

Békéscsabán rendezték november 25-én a Clean-Way-Mikulás Úszóversenyt. Az Orosháza Úszó Egyesület tizenhat éremmel zárta a viadalt. tovább

Úszás: remek időeredmények a Naturtex Kupán

Az Orosházi Úszó Egyesület 7 versenyzője vett részt november 18-án és 19-én Hódmezővásárhelyen a VI. Naturtex Kupán, ahol 33 szakosztály 556 versenyzője állt rajtkőre. Az OÚE úszói közül Bogár Viktória háromszor állhatott a dobogóra, de több pontszerző helyet is szereztek versenyzőink. tovább

Aradon versenyeztek úszóink

Az Orosháza Úszó Egyesület képviseletében három úszónk állt rajtkőre november 3-án a XIX. Arad Kupán. Versenyzőink ezúttal egyéni eredményeiken igyekeztek javítani. tovább

Úszás: éremeső Gyulán

Az Orosháza Úszó Egyesület tíz fős csapata remek eredménnyel zárt október 28-án a gyulai Széchy Tamás Emlékversenyen. A csapat 5 arany-, 5 ezüst-, és 7 bronzéremmel tért haza a nemzetközi versenyről. tovább