téma: motocross

Motocross: Tovább száguld Zanócz Noel

A nyáron 65 ccm-es motorral junior országos bajnoki címet szerző Zanócz Noel váltott, ősztől a 85 ccm-es kategóriában áll rajthoz. Eredményei alapján a tíz esztendős orosházi motokrossz-versenyzőt nem zavarta a motorváltás. tovább

Zanócz Noel osztrák bajnok lett

Az orosházi Zanócz Noel a 2016-os év osztrák bajnoka lett. A tízéves motocross versenyző idei célja: dobogós hely az Európa-bajnokságon. tovább

Apa és fia – orosházi motocross siker Franciaországban

Zanócz Rolland és Noel is remekelt a többnapos világkupán, a legeredményesebb páros lettek. tovább

Motocross vasárnap

Székkutason bőgtek fel a crossmotorok a hétvégén, az orosházi motorosok kiválóan mentek a Noel-Ringen. tovább

Magyar bajnok lett Zanócz Rolland

Ötödik alkalommal szerezte meg a bajnoki címet az orosházi motocross versenyző. tovább

Dél-Kupa – motocross verseny Székkutason (videó)

Komoly küzdelmek a pályán, több száz érdeklődő a nézőtéren – eredményes volt a vasárnapi verseny. tovább

Magyar bajnok lett Zanócz Roland

Gyors, megszállott, kitartó, szívós – így jellemezték egy korábbi interjúban az orosházi motocross versenyezőt, aki újabb sikereket ért el. tovább

Orosházi sikerek motocrossban (videó)

Véget ért a 2010-es magyar és nemzetközi motocross szezon. Török Ádám és Zanócz Roland is előkelő helyen zárt. tovább

Bronzérem a nemzetközi motocross mezőnyben

Török Ádám ezúttal Hódmezővásárhelyen állhatott fel a dobogóra izgalmas verseny után. tovább

Bajnok lett Ádám

A Kelet Kupa sorozatban a 10 éves Török Ádám 65 ccm-ben versenyzik 6 sebességes, 25 lóerős motorral. tovább