Az orosházi születésű Jova Levente hét  év után elhagyta a Ferencvárost (az elmúlt szezonban kölcsönben a Soroksár kapuját védte) és két évig az NB II-es Nyíregyháza Spartacus játékosa lesz. tovább

OMTK-ULE: hamarosan elkészülnek az új öltözők

A kemény tél miatt megcsúsztak a munkálatok, de jövő héten műszakilag átadhatják az OMTK-ULE 1913 labdarúgó egyesületének új öltözőkomplexumát. tovább

OMTK-ULE 1913: az ezüst is feljutást érhet

Az OMTK-ULE 1913 egy éve alakult felnőtt labdarúgó csapata 2. helyen végzett a megyei harmadosztályú bajnokságban. Tóth-Kása Sándor elnök és Buza Barnabás játékos-edző értékelte az eltelt időszakot. tovább

Karcagra került a Véd-Elem Kupa

Öt focicsapat küzdött a kupáért szombat délelőtt az OMTK-ULE műfüvén. A kupát a Karcagi Kórház csapata nyerte. tovább

Városi foci: lépéselőnyben a Geli’s

Újabb fordulókat rendeztek a városi kispályás labdarúgó bajnokságban. A rangadót a Geli’s nyerte a Makk7 ellen, így nagy lépést tett Boér Zsolt csapata a bajnokság megnyerése felé. tovább

Rákóczi: bronzérem és Fair Play-díj

Befejeződött a megyei első osztályú labdarúgó pontvadászat. A Rákóczi Vasas kiegyensúlyozott teljesítménnyel a harmadik helyen végzett. A Megyei Kupában a legjobb négy közé jutott a gárda és a Fair Play díj is Rákóczitelepre került. Csizmadia Imre sportköri elnök és Polyák László edző értékelte a csapat éves teljesítményét. tovább

OMTK-ULE 1913: győzelem a szezonzárón

Az utolsó, 26. fordulóra került sor június 11-én a megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság Déli csoportjában. A záró fordulóban a 4. helyen álló Gádoros látogatott a Mátrai stadionba és udvarias látogatónak bizonyult, könnyen megadta magát. tovább

OMTK-ULE: bajnok az U14-es csapat

A hármas döntővel befejeződött a megyei U14 keresztpályás labdarúgó bajnokság. Az OMTK-ULE fiataljai a hosszú szezon végén a tabella élén végeztek. tovább

Rákóczi: győzelem és bronzérem

Az utolsó fordulót rendezték június 3-án a megyei I. osztályú bajnokságban. A nagy kérdések már az előző fordulókban eldőltek, a Füzesgyarmat lett a bajnok, a Rákóczi a bronzérmet szerezte meg. A Körösladány elleni mérkőzés tétje a szép hazai búcsú volt a lelkes telepi közönség előtt, ami sikerült. tovább

Mátrai Sándorra emlékeztek Budapesten

Mátrai Sándor, az egykori kiváló labdarúgó 15 éve, 2002. május 29-én hunyt el Budapesten. Ez alkalomból szervezett megemlékezést az FTC Baráti Köre a Groupama Aréna 27. számú Mátrai Sándorról elnevezett skyboxánál. Az eseményen népes orosházi küldöttség is jelen volt. tovább

Lustyik gól Kínában

Az orosházi Lustyik Leventével az elmúlt nyáron kötött profi szerződést az MTK labdarúgó csapata. Mint arról beszámoltunk, a fiatalember komoly célokat tűzött maga elé. Az egyik valóra vált, címeres mezt öltött. tovább

OMTK-ULE: magabiztos siker a Kevermes ellen

A listavezető OMTK-ULE a harmadik helyen tanyázó kevermesieket fogadta a Mátrai Stadionban. Előzetesen rangadóra volt kilátás, ám a hazaiak rácáfoltak erre és magabiztosan húzták be a győzelemért járó három pontot. tovább

Rákóczi: döntetlen Szeghalmon

A megyei elsőosztályú labdarúgó-küzdelemsorozat utolsó előtti fordulójához érkezett. A Rákóczi Vasas a hetedik helyen álló Szeghalom gárdájához látogatott, majd egy ponttal térhetett haza. tovább