téma: labdarúgás

Kikapott az ULE Kevermesen

A tizedik fordulót rendezték a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Déli csoportjában. Az OMTK-ULE 1913 csapata október 15-én Kevermesen lépett pályára és 3-2-es vereséget szenvedett. tovább

Városi foci: élre ugrott az Otthon 2

A héten lejátszották a tizedik forduló mérkőzéseit, valamint egy elmaradt találkozót is pótoltak a csapatok. Az Aranyodi A.B. Otthon 2 FC győzelmével a tabella élére ugrott. tovább

A Rákóczi fordított a hajrában

A tizedik fordulót rendezték a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A Rákóczi Vasas a Mezőhegyes gárdáját fogadta október 14 – én Rákóczitelepen. A házigazdák remek utolsó tíz percet produkáltak és megfordították a mérkőzést. tovább

Gyorshír: a Rákóczi fordított a hajrában

A 10. fordulót rendezték a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A Rákóczi a Mezőhegyest fogadta október 14 – én Rákóczitelepen. A vendégek a 79. percben még vezettek, de a Rákóczi remek hajrával megfordította a mérkőzést. Rákóczi Vasas SE – Mezőhegyesi SE   4 – 2   (0 – 1 ) tovább

Szombaton Rákóczi – Mezőhegyes, vasárnap Kevermes – ULE meccs

A 10. fordulót rendezik a megyei I. és II. osztályú labdarúgó bajnokságban. A Rákóczi szombaton a Mezőhegyest fogadja, az ULE vasárnap Kevermesre látogat. tovább

Városi foci: kiélezett küzdelem az élbolyban

A kilencedik fordulót rendezték a városi kispályás labdarúgó bajnokságban, továbbá több elmaradt mérkőzést is pótoltak az elmúlt héten. A bajnokság kiegyensúlyozottságára jellemző, hogy öt csapat azonos pontszámmal áll a táblázat elején. tovább

Rákóczi: vereség Méhkeréken

A kilencedik fordulót rendezték a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A Rákóczi a listavezető Méhkerék otthonában súlyos vereséget szenvedett. tovább

Gyorshír: kikapott a Rákóczi Méhkeréken

A megyei első osztályú labdarúgó bajnokság kilencedik fordulójában a Rákóczi 5:0 aranyú vereséget szenvedett Méhkerékén.

Részletekkel később jelentkezünk.

Janecska Józsefre emlékeztek

Futballtornával emlékeztek szombaton az egykori bakák a  HŐR-Dózsa labdarúgó csapatának  „mindenesére”, Janecska Józsefre. tovább

OMTK-ULE 1913: megvan a három pont…

A kilencedik fordulót rendezték szombaton a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságban. Az OMTK-ULE 1913 csapata hazai pályán a 85. perben szerzett góllal szerezte meg a győzelmet a Lőkösháza ellen. tovább

Gyorshír: Az OMTK-ULE a 85. percben szerezte meg a győzelmet

A 9. fordulót rendezték szombaton a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságban. Az OMTK-ULE 1913 csapata hazai pályán a 85. percben szerzett góllal szerezte meg a győzelmet a Lőkösháza ellen. tovább

Szombaton: ULE – Lőkösháza, vasárnap: Méhkerék – Rákóczi meccs

A 9. fordulót rendezik a hétvégén a megyei I. és II. osztályú labdarúgó bajnokságban. Az OMTK-ULE 1913 hazai környezetben, a Rákóczi Méhkeréken lép pályára. tovább

Lustyik-gól döntött Hollandiában

Szerdán az U19 magyar labdarúgó-válogatott Eb-selejtezőt játszott a szlovének ellen Hollandiában. Az orosházi Lustyik Levente utolsó percben lőtt góljával Magyarország 2-1-re legyőzte Szlovéniát. tovább

OMTK-ULE: fölényes győzelem Kovácsházán

A 8. fordulóra került sor a hétvégén a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságban. Az OMTK-ULE feledtetve a nagyszénási fiaskót, magabiztos játékkal győzte le az egykor szebb napokat látott Mezőkovácsházi TE csapatát. tovább