téma: küzdősport

Kick-box: ezüstérmek és elismerés

A Kick-box Diákbajnokság Országos Döntőjét március 25-én rendezték meg Békéscsabán. Az orosházi CONTACT K.T.H.E. két versenyzővel képviseltette magát a light és kick-light kategóriákban. tovább

Kick-box: ezüst nemzetközi mezőnyben

München és Békéscsaba – két helyszín, közös bennük, hogy az orosházi kick-box egyesület tagjai éremmel gazdagodtak. tovább

Érmeket szereztek Horvátországban is karatésaink

A szentesi Diákolimpia után egy héttel Zágrábban álltak tatamira az Orosházi Kyokushin Szabadidő Kör karatékái. A 14. Horvát Nyílt Bajnokságon 12 ország, mintegy 300 versenyzője vett részt. Az orosházi egyesület hatfős mini küldöttséggel képviseltette magát. tovább

Birkózás: ezüstérmet szerzett Szél Anna Svédországban

Múlt hétvégén rendezték a svédországi Klippan Lady Open női nemzetközi versenyt. A kadet, junior és felnőtt korosztályt felvonultató megmérettetésen tizenkét magyar birkózó között ott volt az orosházi Szél Anna is, aki ezüstérmet szerzett.
tovább

Birkózás: orosházi érmek a fővárosi válogatóról

A Budapesti Honvéd SE szakosztálya egy rangos nemzetközi felnőtt birkózó válogatót tartott az elmúlt hétvégén. A megmérettetésen több orosházi sportoló is kiváló helyen végzett. tovább

Birkózás: bajnoki cím és egy bronzérem az U23-as országosról

Az Orosházi Spartacus Birkózó Klub három versenyzővel képviseltette magát, az U23-as szabadfogású országos bajnokságon február 4-én, Szigetszentmiklóson. Egy bajnoki cím mellett, brozérmet is szereztek. tovább

Kimagasló eredmény – Elismerés Gottfried Sándornak

Az Eb-n és a vébén is ezüstérmet szerzett 2016-ban, a hazai szakszövetség díjazta az orosházi karatemestert. tovább

Kick-box: érmes helyezések Battonyáról

Az orosházi kick-boxszolók a múlt hétvégén egy battonyai versenyen vettek részt, ahonnan többen éremmel a nyakukban térhettek haza. tovább

Judo: Gulyás-Szabó István ezüst a diákolimpián

Néhány napja értékeltük az Orosházi Judo Sportegyesület 2016. évi munkáját. A cselgáncsozók számára versennyel kezdődött az új év. Gulyás-Szabó István diákolimpiai ezüstérmet szerzett január 29-én Budapesten. tovább

Judo: sikeres évet zártak

Az Orosházi Judo Sportegyesület eredményes évet zárt 2016-ban. Országos bajnoki címek, diákolimpiai győzelmek kerültek Orosházára. Tóth Béla 5 danos mester értékelte az elmúlt időszakot. tovább

Birkózás: Szél Anna újabb nemzetközi versenyt nyert

Az ifjú orosházi birkózó, egy franciaországi nemzetközi edzőtáborban készül jelenleg. Ennek a keretei között rendeztek egy versenyt január 15-én, ahol Szél Anna a dobogó legtetejére állhatott. tovább

Judo: sikerek a Sugovica partján

Patyi Ákos bronzérmet szerzett az országos bajnokságon. tovább

Judo: Tóth Ervin országos harmadik

Az Orosházi Judo Sportegyesület első felnőtt érmét Tóth Ervin szerezte az országos III. osztályú bajnokságon Tatán. tovább

Kick-box: éremeső Kondoroson

Október 26-án rendezte meg a Kondorosi Kick-box SE Kondoroson a XV. Huszár Róbert emlékversenyt, amelyen az orosházi Contact K.T.H.E. Egyesület is képviseltette magát. tovább