téma: kézilabda

Karcagra került a Véd-Elem Kupa

Öt focicsapat küzdött a kupáért szombat délelőtt az OMTK-ULE műfüvén. A kupát a Karcagi Kórház csapata nyerte. tovább

Nem csak a húszéveseké a világ – Pásztor István ezüstérmes

A portugáliai Gondomarban rendezték meg a 14. Masters Európa-bajnokságot, amelyen orosházi sportoló, az Orosházi FKSE hajdani játékosa, jelenlegi utánpótlás-edzője is szerepelt. Pásztor István, a városunkban közkedvelt “Öcsi” szépen csillogó éremmel tért haza a rangos viadalról. tovább

Nincs különbség NB I/B és BL között, mindenhol a maximumot kell nyújtani

Így fogalmazott a Győri Audi ETO KC BL-győztes másodedzője, Danyi Gábor, aki az ONKC kézilabdázóinak tartott bemutatóedzést csütörtök délután. tovább

ONKC: BL-győztes edző Orosházán

Szerda délután 17 órától rangos vendéget köszönthet az Eötvös-csarnok. A Bajnokok Ligája-győztes Győri Audi ETO KC másodedzője, Danyi Gábor tart bemutató edzést az ONKC-s lányok közreműködésével. tovább

Pattogott a kézilabda, zörrent a háló – VI. Orosháza Kupa

Mintegy 500 ifjú sportoló kézilabdázott a múlt hétvégén városunkban. A hatodik Orosháza Kupán több korosztályban is dobogós helyezést szereztek az ONKC fiataljai. tovább

ONKC: sikeres szezon után, nagyobb célok előtt

Nagyon jó szezont tudhat maga mögött az Orosházi NKC kézilabda klub. A felnőtt csapat megsüvegelendő negyedik helyezése mellett a korosztályos együttesek is kivétel nélkül megállták helyüket a 2016-17-es bajnokságban. tovább

Kézilabda: Balogh Zsolt a legjobbak között

Az orosházi születésű sportoló jelenleg a MOL-Pick Szeged csapatát erősíti, az idei szezonban is húzóembernek bizonyult a 27 éves jobbátlövő. Nem véletlen tehát, hogy szavazhatunk rá a Bajnokok Ligája (BL) álomcsapatában. tovább

Női kézilabda: rangos utánpótlás-torna Orosházán

Bár a bajnokságok véget értek, két napra ismét ifjú kézilabdások lepik el a várost, hiszen hatodik alkalommal rendezik meg az Orosháza Cup női utánpótlás-tornát. tovább

Szurkolói ankét: egyenes kérdésekre egyenes válaszok

Szurkolói ankétra hívta kedd este szimpatizánsait az OFKSE az Eötvös iskola aulájába. A klub elnöke, Vajer Tamás, vezetőedzője, Buday Dániel és a felnőttcsapat kapitánya, Németh László fogadta a szurkolók kérdéseit. tovább

ONKC-utánpótlás: lazítás és évértékelés a szezon végén

Közel háromszáz ifjú kézilabdás gyermek és szülő vett részt Gyopárosfürdőn az ONKC rendezvényén. Immáron második alkalommal tartották az utánpótlás számára évadzáró majálisukat május 20-án, ahol értékelték az elmúlt évadot is. tovább

ONKC – Győztes meccsen búcsúztattuk a bajnokságot

A 2016-17-es bajnoki szezon utolsó mérkőzését játszotta vasárnap városunk női kézilabda csapata. A meccs tétje a végső összesítésben a negyedik, vagy ötödik helyezés volt. Az orosházi lányok kitettek magukért és a győztes meccsel megszerezték az előkelő negyedik helyet. tovább

OFKSE: veszprémi szélső érkezik

Balkezes szélsőjátékossal erősít az orosházi férfi kézilabda-csapat. A 23 esztendős Gyene Norbert a Telekom Veszprém együttesétől igazolt a zöld-sárgákhoz, szerződése két évre szól. tovább

ONKC: vasárnap zárul a női bajnokság

A 2016-17-es bajnokság utolsó összecsapására készülnek az orosházi kézilabdás lányok. Az Eötvös-csarnokban vasárnap 18 órakor kezdődő, Pilisvörösvár elleni rangadónak még van tétje a mieink számára, hiszen győzelem esetén a nagyon előkelő negyedik helyen zárhatja az ONKC együttese a bajnoki szezont. tovább

Egyszer lenn, egyszer fenn – szezont értékelt az OFKSE

Véget ért a 2016-17-es bajnoki szezon az OFKSE férfi kézilabdázói számára. Ilyenkor vezető, játékos edző egyaránt visszatekint és mérlegre teszi az egy éves munkát. tovább