téma: judo

Judo: Gulyás-Szabó István ezüst a diákolimpián

Néhány napja értékeltük az Orosházi Judo Sportegyesület 2016. évi munkáját. A cselgáncsozók számára versennyel kezdődött az új év. Gulyás-Szabó István diákolimpiai ezüstérmet szerzett január 29-én Budapesten. tovább

Judo: sikeres évet zártak

Az Orosházi Judo Sportegyesület eredményes évet zárt 2016-ban. Országos bajnoki címek, diákolimpiai győzelmek kerültek Orosházára. Tóth Béla 5 danos mester értékelte az elmúlt időszakot. tovább

Judo: sikerek a Sugovica partján

Patyi Ákos bronzérmet szerzett az országos bajnokságon. tovább

Judo: Tóth Ervin országos harmadik

Az Orosházi Judo Sportegyesület első felnőtt érmét Tóth Ervin szerezte az országos III. osztályú bajnokságon Tatán. tovább

Judo: Patyi Anna magyar bajnok, Bőte Dominik bronzérmes

Az Orosházi Judo SE versenyzői a diákolimpiai sikerek után a Magyar Bajnokságon is remekeltek. tovább

Judo: Patyi Anna diákolimpiai bajnok

Országos diákolimpián szerepeltek az Orosházi Judo SE versenyzői – sikerrel.
tovább

Több száz gyerek az Oros-Honvéd Kupa judo versenyen

Az orosháziak 3 arany, 1 ezüst és 3 bronzérmet szereztek. A rendezvény fő célja az volt, hogy az itthoni gyerekek összemérhesse erejüket más versenyzőkkel. tovább

Nemzetközi versenyen bizonyítottak az orosházi judosok

Közel 700 versenyző lépett tatamira a budapesti versenyen. A három orosházi fiatal versenyző mindent kihozott magából. tovább

Judo: orosházi érmek a szolnoki emléktornán

Patyi  Anna arany, Bőte Dominik bronzérmet szerzett a szolnoki versenyen.
tovább

Judo: érmek Nagykőrösről

Az Orosházi Judo SE négy versenyzőjéből hárman éremmel tértek haza. tovább

Cselgáncs: Györki Dani országos harmadik

Az Orosházi Judo SE fiatal versenyzője, Györki Dániel a zalaegerszegi diákolimpián bronzérmet szerzett. tovább

Cselgáncs: érmek Mórahalomról

Az év első versenyét Mórahalmon rendezték január 16-án, ahol az Orosházi Judo SE versenyzői szép eredményeket értek el. tovább

Judo: országos bajnokságon

A fővárosban rendezték a hazai seregszemlét, melyen orosházi indulónak is szurkolhattunk. Egyéni ötödik hely és csapatbronz a mérleg. tovább

Judo: rangos versenyeken

Az elmúlt két hétvégén is kiválóan szerepeltek az Orosházi Judo SE versenyzői. tovább