2024. április 18., csütörtök ☼
névnap

Címke: hajómodell

Két orosházi dobogó a Gyopár-kupa hajómodell versenyen

A magyarországi hajómodellezők versenynaptárában rendszerint két Gyopárosi verseny van bejegyezve. A májusi, szezonnyitó Alföld-kupa és az augusztusi hagyományos Gyopár-kupa.

Orosházán indult a hajómodell versenyszezon

Mint jó néhány éve mindig, idén is Gyopárosfürdőn indult a versenyszezon a hajómodellezők számára. A 35. Alföld Kupára öt országból érkeztek versenyzők.

Hajómodellezők hétvégéje Gyopároson

Harmincötödik alkalommal rendezte meg az Orosháza Városi Modellező és Sport Klub az Alföld kupa nemzetközi hajómodell versenyt. Hat, ország, több mint 50 versenyzője, hetven hajóval küzdött egymással szombaton és vasárnap Gyopárosfürdőn.

Hajómodell Európa-bajnokságot rendeznek Gyopárosfürdőn

Gyopárosfürdőn rendezi idén az Orosháza Városi Modellező és Sport Klub a Hajómodell Európa Bajnokságot augusztus 23 és 27 között. Húsz ország 220 hajója csap össze.

A hajómodellezők élmezőnye Orosházán

Immáron 36. alkalommal érkezett Gyopárosfürdőre az Alföld Kupára a hazai hajómodellező sport teljes élmezőnye, kiegészülve néhány környező ország kiválóságával.

Világverseny Gyopárosfürdőn

Augusztus 23. és 27. között Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a rádiótávirányítású robbanómotoros túra (Endurance) osztályú motorcsónakok Európa-bajnokságának. Ez volt az apropója a péntek délelőtt a fürdő épületében tartott sajtótájékoztatónak.

Orosházi ezüst a hazai hajómodell kupán

A világ legjobb hajómodellezői versenyeztek az Európa Kupa gyopárosi állomásán.

Orosházi ezüst az Alföld-kupa hajómodell versenyen

Szénási Noémi kategóriájában csak alig maradt le az első helyről. A csapatversenyt a bajaiak nyerték.

7 ország, 82 hajó – eredményes verseny Orosházán

Ideális körülmények közt jó hajómodell-versenyünk volt – így összegzett Nóbik Gyula a hétvégi, gyopárosfürdői megmérettetés kapcsán. Orosházi érem is született.

Alföld-kupa – hajómodell-verseny 33. alkalommal (videó)

Több mint ötvenen indultak, orosházi érem is született a hétvégi nemzetközi versenyen, Gyopárosfürdőn.

Ismét érkezik a nemzetközi hajómodell-mezőny

Május 8-a és 10-e között rendezi meg az Orosháza Városi Modellező és Sport Klub a Magyar Modellező Szövetség megbízásából az Alföld-kupa nemzetközi hajómodell-versenyt Orosháza-Gyopárosfürdőn....

A hét embere: a modellezők orosházi atyja, Nóbik Gyula

Általános iskolás kora óta hódol szenvedélyének, azt mondja, soha nem gondol arra, ez volt az utolsó rendezvényük.

Hajómodellezés: orosházi ezüst és bajai csapatsiker

Hét ország versenyzőit látta vendégül a hétvégén Gyopárosfürdő – újabb eredményes megmérettetést rendeztek.

7 ország, 43 versenyző hajómodellezésben

Az orosházi színekben induló Szűcs Norbert ezüstérmet szerzett a gyopárosi viadalon.

Gyopár Kupa – hajómodellezők versenyeztek

Kimagasló eredményeket hozott a nemzetközi megmérettetés mind a négy kategóriában.

Nemzetközi hajómodell-mezőny Gyopároson

Idén augusztus 23-a és 25-e között rendezi meg az Orosháza Városi Modellező és Sport Klub a Magyar Modellező Szövetség megbízásából a Gyopár Kupa nemzetközi...

Alföld Kupa harmincadik alkalommal

A hétvégi, gyopárosi hajómodell versenyre a hazaiak mellett öt országból érkeztek résztvevők.

Hajómodellezés: bronzérem a Gyopár Kupán

A nemzetközi hajómodell versenyen Nóbik Gyula harmadik helyezést ért el.