téma: Eötvös DPSE

Eötvös DPSE: Farkas Dávid bronzérmes Bükfürdőn

Ranglista versenyen szerepelt az Eötvös DPSE asztaliteniszezője, Farkas Dávid. Párosban válogatott játékosokat is legyőzve bronzérmes lett Bükfürdőn az első októberi hétvégén. tovább

Asztalitenisz: Eötvös DPSE-győzelem Egerben

Eredményes hétvégét zártak az Eötvös DPSE versenyzői. Kiskunmajsán, Békésen és Egerben is sikeresen szerepeltek az asztaliteniszezők. tovább

Eötvös DPSE: döntetlen a nyitányon

Az NB I-es asztaliteniszezők hazai környezetben fogadták a ceglédieket, a szezonbeli cél a középmezőnyben végezni. tovább

Károlyi Csilla országos csúccsal negyedik a Világjátékokon

Az Eötvös DPSE versenyzője, Károlyi Csilla a wroclawi Világjátékokon a 200 m felszíni úszásban új országos csúccsal 4. helyen ért célba. A 4×100 m váltó tagjaként szintén a 4. helyet szerezte meg. Dimák Dávid a férfi 4×100 m váltóban  negyedik helyen végzett. tovább

Orosháziak a Világjátékokon

Július 20-án kezdődik a lengyelországi Wroclawban a nem olimpiai sportágak legfontosabb versenye, a Világjátékok. A hatvanfős magyar különítményben öt orosházi sportoló is részt vesz. tovább

Búvárúszás: Károlyi és Dimák országos bajnok

A Világjátékok előtti megmérettetés országos bajnoki címet hozott két orosházi búvárúszónak. tovább

Károlyi: Világkupa után, Világjátékok előtt

Április derekán Károlyi Csilla, az Eötvös DPSE búvárúszója Lengyelországban versenyzett a Világkupa harmadik fordulójában. Az exvilágbajnoknő egy bronzéremmel gazdagodott. A Világkupán át vezet az útja a Világjátékokra. tovább

Asztalintenisz: bravúros Eötvös DPSE-siker az NB III-ban

Az NB III-ban szereplő Eötvös DPSE Orosházán fogadta az esélyesebbnek számító Gyula csapatát május 13-án. tovább

Eötvös DPSE: megvan a bajnoki cím és a feljutás

Az orosházi NB II-es férfi asztaliteniszezők hazai környezeben ünnepelhették a bajnoki címet. Szoros csatában győzték le a mezőberényieket. A fiatal Farkas Dávid is szépen szerepelt, az Orosházán rendezett megyei versenyen párosban aranyat-, egyéniben ezüstérmet szerzett. tovább

Búvárúszás: Károlyi bronzérme Olsztynban

Kiválóan versenyzett és a dobogóra állhatott a 200 méteres felszíni úszószámot követően az Eötvös DPSE kiválósága, Károlyi Csilla. A lengyelországi Olsztynban rendezték április 21-23. között a XII. CMAS Uszonyosúszó Világkupa harmadik fordulóját. tovább

Eötvös DPSE: biztos az osztályban maradás

Sikeres hétvégét zárt az Eötvös DPSE NB III-as asztalitenisz csapata. A Jánoshida együttesét fogadták a fiúk és hősies végjátékkal megszerezték a győzelmet.
tovább

Eötvös DPSE: fontos győzelem a Szeged ellen, Farkas Dávid két aranya

Fontos győzelmet aratott az Eötvös DPSE férfi asztalitenisz-csapata, mellyel komoly lépést tettek a bajnoki cím felé. A felnőtt gárda mellett utánpótlásban is szép eredményeket értek el az utóbbi hetekben, Farkas Dávid két aranyérmet is szerzett. tovább

Búvárúszás: Károlyi ezüst a Világkupán

A CMAS Uszonyosúszó Világkupa versenysorozatának 2. fordulóját az olaszországi Lignanoban rendezték március 25-én és 26-án. Károlyi Csilla, az Eötvös DPSE versenyzője 200 m felszíni úszásban másodikként ért célba. tovább

Búvárúszás: Károlyi Csilla bronzérmes a világkupán

A hétvégén Egerben rendezték meg az uszonyosúszó világkupa első fordulóját, ahol Károlyi Csilla, az Eötvös DPSE kiválósága bronzérmet szerzett. tovább