téma: csapatsport

Ezüst és bronz a Spartacus birkózóitól

Országos bajnokságon szerepeltek és értek el érmes helyezéseket az orosházi sportolók. tovább

Sakk: ifjúsági verseny és vereség a Körös Kupán

Ifjúsági sakkversenyt rendezett az Orosházi Sakk Egyesület múlt pénteken. Másnap a Körös Kupa első fordulójában kellett helytállniuk az klub sakkozóinak. tovább

Gyorshír: Magabiztos siker a Vásárhely ellen

Igazi szomszédvári rangadó várt az orosházi női kézilabdázókra. Az ONKC a második félidőben magabiztosan játszva, lelépte ellenfelét és nagy különbséggel győzte le a Hódmezővásárhelyt.
tovább

Gyorshír: a Rákóczi fordított a hajrában

A 10. fordulót rendezték a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A Rákóczi a Mezőhegyest fogadta október 14 – én Rákóczitelepen. A vendégek a 79. percben még vezettek, de a Rákóczi remek hajrával megfordította a mérkőzést. Rákóczi Vasas SE – Mezőhegyesi SE   4 – 2   (0 – 1 ) tovább

OFKSE – Győzelem a rangadón

Az idei bajnokságban még nyeretlen kézilabdázóink első győzelmük megszerzésére készültek a péntek esti rangadón. Ellenfelük, a Cegléd gárdája a múlt heti, Csurgó elleni hazai zakót igyekezett feledtetni. Mindenki nagy harcra, izgalmas meccsre számított.

tovább

Gyorshír: Győzelem a rangadón

Több balszerencsés találkozó után megszerezte első győzelmét az Orosházi FKSE a nagyon harcosan küzdő Cegléd ellenében. tovább

Városi foci: kiélezett küzdelem az élbolyban

A kilencedik fordulót rendezték a városi kispályás labdarúgó bajnokságban, továbbá több elmaradt mérkőzést is pótoltak az elmúlt héten. A bajnokság kiegyensúlyozottságára jellemző, hogy öt csapat azonos pontszámmal áll a táblázat elején. tovább

Gyorshír: értékes pontokat szerzett az ONKC

Idegenben nyert az ONKC. Nyíradonyba látogattak a női kézilabdázók vasárnap este, ahol szoros végjátékban gyűjtötték be a két pontot. tovább

Gyorshír: kikapott a Rákóczi Méhkeréken

A megyei első osztályú labdarúgó bajnokság kilencedik fordulójában a Rákóczi 5:0 aranyú vereséget szenvedett Méhkerékén.

Részletekkel később jelentkezünk.

Janecska Józsefre emlékeztek

Futballtornával emlékeztek szombaton az egykori bakák a  HŐR-Dózsa labdarúgó csapatának  „mindenesére”, Janecska Józsefre. tovább

Szombaton: ULE – Lőkösháza, vasárnap: Méhkerék – Rákóczi meccs

A 9. fordulót rendezik a hétvégén a megyei I. és II. osztályú labdarúgó bajnokságban. Az OMTK-ULE 1913 hazai környezetben, a Rákóczi Méhkeréken lép pályára. tovább

Szünet után jobb volt a Füred

A kedd esti tévés mérkőzés esélyese a balatonfüredi együttes volt, ami be is igazolódott. Az orosházi férfi kézilabdacsapat az első félidőben tartotta magát, szünet után sokat hibáztak, aminek a vége megérdemelt hazai siker lett. tovább

PET-BAU ASE: eredményesen szerepeltek a fiatalok a Bükfürdő Kupán

A hétvégén a PET-BAU ASE utánpótláskorú asztaliteniszezői egy bronzérem mellett jelentős mennyiségű ranglista pontot gyűjtöttek be a Bükfürdő Kupán. tovább

Eötvös: éremeső a Megyei Diákolimpián

Három ezüst- és egy bronzérmet szereztek az Eötvös József Katolikus Általános Iskola tanulói a szeptember 27-én Békéscsabán megrendezett Ügyességi Csapatbajnokság Megyei Diákolimpia Döntőjén, ahová összesen 24 diák utazott el. tovább