téma: bajnokság

Kézilabda: komoly ellenfeleket kaptak az orosházi csapatok

Eldőlt, hogy mely csapatok ellen lépnek pályára az orosházi kézilabda egyesületek. Az Orosházi FKSE egyik fő esélyese a következő kiírásnak, míg az Orosházi NKC is a dobogóra pályázik az előttünk álló szezonban. tovább

Gyorshír: győzött az OMTK-ULE

Újabb fordulót rendeztek a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságban. Az OMTK-ULE 1913 csapata a Kevermest fogadta Orosházán. tovább

ONKC: győzelemmel búcsúztak az idénytől

A szezon utolsó találkozóján végig vezetve szerezte meg a két pontot a Balmazújváros ellen az OXXO Energy Orosházi NKC. A péntek esti sikerrel bebiztosították negyedik helyüket a bajnokságban. tovább

Spartacus: aranyérem a vajdasági bajnokságról

Két versenyen álltak szőnyegre az Orosházi Spartacus Birkózó Klub (OSBK) versenyzői a hétvégén. Surányi Martin magabiztos birkózással nyerte meg a Szerbiában rendezett Vajdaság Magyar Bajnokságot. tovább

Sakk: bravúros OSE-győzelem a csapatbajnokin

A 7. fordulót rendezték január 28-án az NB II-es sakk csapatbajnokság Tóth László csoportjában. Az Orosházi Sakk Egyesület óriási küzdelemben győzte le a bajnokság 3. helyén álló Békés csapatát. tovább

Asztalitenisz: hárman is dupláztak az amatőr bajnokságon

Amatőr asztalitenisz bajnokságnak adott otthont Orosháza december végén. Három egyéni kategóriában, párosban és csapatversenyben avattak bajnokokat. tovább

OMTK-ULE 1913: győzelem a rangadón

A 12. fordulóból halasztott mérkőzést pótoltak december 9-én a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Déli-csoportjában. Az OMTK-ULE hazai pályán nagy csatában győzte le az Újkígyós együttesét. tovább

Beharangozó: OMTK-ULE-Kétegyháza és Szeghalom-Rákóczi szombaton

A 17. forduló mérkőzéseit rendezik a hétvégén a megyei I. és II. osztályú labdarúgó bajnokságban. Az Orosházi MTK-ULE hazai környezetben fogadja a Kétegyházát, a Rákóczi Vasas Sárrétre utazik a Szeghalom vendégeként. tovább

Sakk: vereség az NB I/B-s nyitányon

Megkezdte szereplését október 30-án az Orosházi Sakk Egyesület az NBI/B-s sakk csapatbajnokságban. Az első fordulóban Magyar Sakkvilág-TSE csapata látogatott Orosházára. tovább

Kick-box: dobogós helyezések Prágából

Három versenyző képviselte Orosházát a csehországi nemzetközi versenyen, ketten közülük dobogón végeztek. tovább

Történelmi vívó siker – vidékbajnok az orosházi férfi kardcsapat

Történelmi hétvégén vannak túl orosházi vívóink, hiszen a Szegeden rendezett Felnőtt Vívó Vidékbajnokságon több dobogós helyezés mellett, a klub története során először ünnepelhetett vidékbajnoki címet a kardcsapat. tovább

Elkezdődött a városi foci

Az elmúlt kedden rajtolt a Generali Városi Kispályás Labdarúgó bajnokság. Ezúttal 17 csapat küzd a pontokért. Az első körben a tavalyi éllovasok nagyarányú győzelemmel jelezték, hogy az idén is számolni kell velük.

Revans Otthon 2 – OROS-Linamar 2 – 2

Az AKG Zrt. szabadnaposként kezdte a bajnokságot.

A DSK FC – Telepi Ászok és a Kárai Exclusive – KAZSZER FC mérkőzéseket későbbi időpontban játsszák.

A 2. fordulóból előrehozott mérkőzéseken:

KAZSZER FC – Revans Otthon 2 2 – 3

Linamar FC – Barátság-Orosfarm SC 2 – 11

kispalyas20160817

Kispályás foci: egy szezonon belül duplázott a Geli’s

A végig egyenletes teljesítményt nyújtó Geli’s nyerte a Generali városi kispályás labdarúgó bajnokságot. tovább

OFKSE: nehéz bajnoki év

Befejeződött az NB I-es bajnokság férfi kézilabdázóink számára. A 2015-16-os szezont Vladan Jordovic vezetőedzővel és Vajer Tamás klubelnökkel értékeltük. A felnőtt csapat évéről Jordovic mester számolt be. tovább