Úszás: tizenhét orosházi érem a Rózsa Kupán

Sikeresen szerepeltek az orosházi úszók a hétvégi tótkomlósi versenyen.

A megyebajnokság 5. fordulójába is beleszámító nemzetközi Rózsa Kupa úszóversenyen 17 egyesület, 276 versenyzője 951-szer csobbant a 33 méteres medencében. Június hónap utolsó napján a változékony időjárás sem zavarta az Orosháza Úszó Egyesület 14 versenyzőjét, akik 46-szor álltak rajthoz. Schmidt Jenő és Selmeczi Edit tanítványai a tótkomlósi versenyen is remekül helytálltak, 7 arany-, 6 ezüst- és 4 bronzérem került Orosházára.

Az éremhalmozó csapat (Fotó: egyesület)

Aranyérmesek:
Papp Vivien: 100 m mellúszás
Bogár Viktória: 33 m gyorsúszás, 33 m mellúszás, 133 m vegyesúszás
Antal András: 100 m gyorsúszás, 100 m hátúszás, 133 m vegyesúszás

Ezüstérmesek:
Antal András: 100 m mellúszás
Bogár Viktória: 100 m mellúszás, 33 m pillangóúszás, 33 m hátúszás
Krámli Kristóf: 100 m hátúszás
Papp Vivien: 133 m vegyesúszás

Bronzérmesek:
Albert-Sárközi Barnabás: 33 m mellúszás
Krámli Kristóf: 33 m pillangóúszás
Antal András: 33 m pillangóúszás
Papp Vivien: 33 m pillangóúszás

Pontszerző negyedik:
Albert-Sárközi Barnabás: 100 m mellúszás
Krámli Kristóf: 100 m gyorsúszás
Asztalos Annamária: 33 m pillangóúszás

Pontszerző ötödik:
Asztalos Annamária: 100 m gyorsúszás
Tóth Péter: 100 m mellúszás
Papp Vivien: 33 m hátúszás

Pontszerző hatodik:
Albert-Sárközi Barnabás: 33 m gyorsúszás
Molnár Mira: 33 m gyorsúszás
Tóth Péter: 100 m gyorsúszás

Pontszerző hetedik:
Szabó György: 100 m mell-, 100 m gyorsúszás
Tóth Péter: 33 m pillangóúszás
Andó Alexandra: 33 m pillangóúszás, 133 m vegyesúszás

Pontszerző nyolcadik:
Andó Alexandra: 100 m mellúszás
Molnár Mira: 33 m hátúszás
Asztalos Jázmin: 100 m mellúszás

Eredmények:
100 m fiú mellúszás

2004-ben születettek
5.       Tóth Péter 1:35,45
7.       Szabó György 2:04,48

2005-ben születettek
2.       Antal András 1:26,06

2009-ben születettek
18.     Szlovák Erik 2:25,47

2010-ben születettek
4.       Albert-Sárközi Barnabás 2:11,79

100 m leány mellúszás
2005-ben születettek
1.       Papp Vivien 1:21,14

2006-ban születettek
8.       Andó Alexandra 1:41,22

2007-ben születettek
2.       Bogár Viktória 1:27,19

2008-ban születettek
14.     Benkő Panna 2:11,84

2010-ben születettek
8.       Asztalos Jázmin 2:13,23

33 m fiú gyorsúszás
2009-ben születettek
20.     Szlovák Erik 0:38,39

2010-ben születettek
6.       Albert-Sárközi Barnabás 0:36,37

33 m leány gyorsúszás
2007-ben születettek
1.       Bogár Viktória 0:20,06

2008-ban születettek
11.     Benkő Panna 0:29,19

2011-ben születettek
6.       Molnár Mira 0:40,00

100 m fiú gyorsúszás
2002-ben születettek
4.       Krámli Kristóf 1:03,28

2004-ben születettek
6.       Tóth Péter 1:18,48
7.       Szabó György 1:38,35

2005-ben születettek
1.       Antal András 1:02,74

100 m leány gyorsúszás
2004-ben születettek
5.       Asztalos Annamária 1:19,42

2005-ben születettek
12.     Dimák Fanni 1:16,42

2006-ban születettek
11.     Andó Alexandra 1:27,95

33 m fiú mellúszás
2009-ben születettek
21.     Szlovák Erik 0:45,17

2010-ben születettek
3.       Albert-Sárközi Barnabás 0:38,61

33 m leány mellúszás
2007-ben születettek
1.       Bogár Viktória 0:24,65

2008-ban születettek
11.     Benkő Panna 0:38,97

2011-ben születettek
10.     Molnár Mira 0:51,84

33 m fiú pillangóúszás
2002-ben születettek
3.       Krámli Kristóf 0:19,20

2004-ben születettek
7.       Tóth Péter 0:24,03

2005-ben születettek
3.       Antal András 0:21,49

33 m leány pillangóúszás
2004-ben születettek
4.       Asztalos Annamária 0:27,46

2005-ben születettek
3.       Papp Vivien 0:21,14
11.     Dimák Fanni 0:25,93

2006-ban születettek
7.       Andó Alexandra 0:27,36

2007-ben születettek
2.       Bogár Viktória 0:22,15

100 m fiú hátúszás
2002-ben születettek
2.       Krámli Kristóf 1:11,62

2005-ben születettek
1.       Antal András 0:22,69

33 m fiú hátúszás
2009-ben születettek
13.     Szlovák Erik 0:46,04

33 m leány hátúszás
2005-ben születettek
5.       Papp Vivien 0:24,80

2007-ben születettek
2.       Bogár Viktória 0:24,67

2011-ben születettek
8.       Molnár Mira 0:49,88

133 m fiú vegyesúszás
2005-ben születettek
1.       Antal András 1:43,06

133 m leány vegyesúszás
2005-ben születettek
2.       Papp Vivien 1:48,65

2006-ben születettek
7.       Andó Alexandra 2:09,17

2007-ben születettek
1.       Bogár Viktória 1:48,88

2008-ben születettek
13.     Benkő Panna 2:48,69



Az OrosCafé további használatához el kell fogadnod a cookie-k használatát. További információ

Amennyiben a beállítás változtatása nélkül böngészel tovább az oldalunkon, vagy az "Elfogadás" gombra kattintasz, azzal elfogadot a cookie-k használatát.

Bezárás