A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság újabb fordulójában a Rákóczi Vasas hazai környezetben szenvedett vereséget vasárnap délután a Körösladányi MSK csapatától.

Rákóczi Vasas SE – Körösladányi MSK        0 – 3          ( 0 – 1 )

Orosháza-Rákóczitelep, 100 néző. V.: Fekete Zoltán (Kepka Roland, Halma Sándor).

Rákóczi Vasas: Tóth K. – Kiss Z., Ludányi, Németh, Sajti – Vili, Boros – Bogár, Kánya, Kolozsvári J. – Mazán. Játszott még: Márki, Harmati, Kolozsvári Cs. Edző: Gyimesi András.

Körösladány: Nagy B. – Zsömbörgi, Viczián, Ruzsa, Zsíros – Kéki, Zelenyánszki – Knyihár, Hajdu, Takács – Burai. Cserék: Kajári, Juhász, Komódi, Papp Zs., Laksteter, Kovács F. Edző: Fodor Sándor.

A gólok története:

A 24. percben megszerezte a vezetést a Körösladány. Kéki egy kapusról lecsorgó labdát értékesített, 0-1. A 72. percben Kéki jobb oldali lapos beadását Burai gurította négy méterről a hálóba, 0-2. A 75. percben szinte megismétlődött az előbbi jelenet. Kéki jobb oldali beadását ezúttal Papp Zs. vágta közelről a kapuba, 0-3.

Nem sikerült győznie a Rákóczinak a Körösladány ellen (klikk a képre) Fotó: Kecskeméti Krisztina

Edzői nyilatkozatok:

Gyimesi András: „Sajnos az elmúlt heti játékunknál sokkal tompábbak voltunk, ezáltal sok hibát vétettünk.”

Fodor Sándor: „A mai napon a győzelem volt a fő célunk, ezt kulturált és szép játékkal oldotta meg csapatunk.”

A Rákóczi Vasas május 20-án, 17 órakor Szarvason lép pályára.