Úszás: érmek a Nyuszi Kupán

Békéscsabán rendezték meg a Nyuszi Kupa elnevezésű úszóversenyt, mely egyben a megyebajnokság második fordulója volt. Az orosházi versenyzők sikeresen szerepeltek a megmérettetésen.

Az Orosháza Úszó Egyesület 16 fiatalja is rajthoz állt az Árpád fürdő 50 m-es versenymedencéjében. Schmidt Jenő és Selmeczi Edit tanítványai 46-szor csobbantak a tíz egyesület, 250 versenyzőjét felvonultató viadalon – adta tudtul Selmeczi Edit edző.

Orosházi érmesek:
Aranyérmes:
Bogár Viktória: 100 m pillangóúszás

Ezüstérmesek:
Bogár Viktória: 50 m hátúszás, 200 m mellúszás
Antal András: 100 m hátúszás
Papp Vivien: 100 m pillangóúszás, 200 m mellúszás
Dávid Olivér: 50 m mellúszás
Asztalos Jázmin: 50 m pillangóúszás

Bronzérmesek:
Antal András: 200 m mellúszás
Dávid Olivér: 50 m hátúszás
Asztalos Jázmin: 100 m gyorsúszás

Pontszerző negyedik:
Papp Vivien: 100 m hátúszás
Antal András: 100 m pillangóúszás
Asztalos Jázmin: 50 m hát-, 50 m gyorsúszás
Szkaliczki-Gyenge Péter: 50 m mellúszás
4*50 m mix gyorsváltó tagjai: Dávid Olivér, Molnár Mira, Szkaliczki-Gyenge Péter, Asztalos Jázmin

Pontszerző ötödik:
Torda György: 100 m hát-, 100 m pillangó-, 200 m mellúszás
Asztalos Jázmin: 50 m mellúszás

Pontszerző hatodik:
Andó Alexandra: 100 m pillangó-, 200 m mellúszás

Pontszerző nyolcadik:
Asztalos Annamária: 100 m hátúszás
Dimák Fanni: 100 m hát-, 100 m pillangóúszás
Andó Alexandra: 100 m hátúszás
Tóth Péter: 100 m gyorsúszás
Molnár Mira: 50 m hátúszás
Szkaliczki-Gyenge Péter: 50 m gyorsúszás

Eredmények:
50 m leány hátúszás
2007-ben születettek
2. Bogár Viktória                    0:37,93
100 m leány hátúszás

2004 és idősebbek
8. Asztalos Annamária 2004  1:32,44

2005-ben születettek
4. Papp Vivien                        1:21,56
8. Dimák Fanni                       1:34,06

2006-ban születettek
8. Andó Alexandra                  1:39,34

100 m fiú hátúszás
2004 és idősebbek
9. Tóth Péter 2004                  1:40,57

2005-ben születettek
2. Antal András                       1:15,56
5. Torda György                     1:26,30

100 m leány pillangóúszás
2005-ben születettek
2. Papp Vivien                        1:15,73
8. Dimák Fanni                       1:33,04

2006-ban születettek
6. Andó Alexandra                  1:42,50

2007-ben születettek
1. Bogár Viktória                    1:21,49

100 m fiú pillangóúszás
2005-ben születettek
4. Antal András                       1:15,14
5. Torda György                     1:35,67

100 m leány gyorsúszás
2004 és idősebbek
9. Asztalos Annamária 2004  1:23,2

100 m fiú gyorsúszás
2004 és idősebbek
8. Tóth Péter 2004       1:18,72

200 m leány mellúszás
2005-ben születettek
2. Papp Vivien                        2:58,99
10. Dimák Fanni                     3:55,90

2006-ban születettek
6. Andó Alexandra                  3:41,15

2007-ben születettek
2. Bogár Viktória                    3:08,48

200 m fiú mellúszás
2005-ben születettek
3. Antal András                       3:12,12
5. Torda György                     3:27,05

50 m leány hátúszás
2008-ban születettek
4. Furák-Szabovik Tessza       0:44,61
15. Benkő Panna                     0:54,20

2010-ben születettek
4. Asztalos Jázmin                  0:51,62

2011-ben születettek
8. Molnár Mira                        1:25,34

50 m fiú hátúszás
2009-ben születettek
17. Szlovák Erik                     1:10,42

2010-ben születettek
11. Szkaliczki-Gyenge Péter  1:05,85

2011-ben születettek
3. Dávid Olivér                       0:57,71

100 m leány gyorsúszás
2010-ben születettek
3. Asztalos Jázmin 2010 Orosháza ÚE 1:47,07

50 m leány mellúszás
2008-ban születettek
11. Benkő Panna                     1:07,78

2010-ben születettek
5. Asztalos Jázmin                  1:04,85

2011-ben születettek
9. Molnár Mira                        1:35,61

50 m fiú mellúszás
2009-ben születettek
16. Szlovák Erik                     1:09,99

2010-ben születettek
4. Szkaliczki-Gyenge Péter     0:57,26
11. Albert-Sárközi Barnabás  1:07,98

2011-ben születettek
2. Dávid Olivér                       0:57,47

50 m leány pillangóúszás
2008-ban születettek
10. Furák-Szabovik Tessza     0:56,04

2010-ben születettek
2. Asztalos Jázmin                  1:04,00

50 m leány gyorsúszás
2008-ban születettek
9. Benkő Panna                       0:51,54

2010-ben születettek
4. Asztalos Jázmin                  0:48,98

50 m fiú gyorsúszás
2009-ben születettek
15. Szlovák Erik                     1:07,14

2010-ben születettek
8. Szkaliczki-Gyenge Péter     0:56,07
10. Albert-Sárközi Barnabás  1:05,29

200 m leány mellúszás
2008-ban születettek
10. Furák-Szabovik Tessza     4:10,51

4*50 m MIX gyorsváltó
4. Orosháza ÚE tagjai: Dávid Olivér, Molnár Mira, Szkaliczki-Gyenge Péter, Asztalos Jázmin


Az OrosCafé további használatához el kell fogadnod a cookie-k használatát. További információ

A cookie-beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül böngészel tovább az oldalunkon, vagy az "Elfogadás" gombra kattintasz, azzal elfogadot a cookie-k használatát.

Bezárás