Hazai pályán vett részt első 2018-as versenyén az Eötvös DPSE. A klub fiatal asztaliteniszezői remekül helytálltak, öt éremmel zártak.

Megyei asztalitenisz versenyt rendeztek Orosházán, igazolt és amatőr játékosok egyaránt részt vettek a megmérettetésen.

Az Eötvös DPSE fiatal versenyzői remekül helytálltak. Gabnai Csongor az U13-as amatőrök versenyét megnyerte, az igazoltak között pedig a dobogó második fokára állhatott fel. Előbbi kategóriában a dobogó második és harmadik fokára is orosházi versenyző léphetett, ugyanis a második helyen Tóth Kristóf, a harmadikon Farkas Tamás végzett. Olasz Ádám pedig az U12-esek között nyert ezüstérmet.

Az Eötvös DPSE célja a fiatal versenyzőkkel, hogy az egyesület középtávú terveit és Orosházát eredményesen képviselje.