Amatőr asztalitenisz bajnokságnak adott otthont Orosháza december végén. Három egyéni kategóriában, párosban és csapatversenyben avattak bajnokokat.

A Fürdő utcai asztalitenisz-csarnok adott otthont Orosháza 2017-es Amatőr Asztalitenisz Bajnokságának. A december 23-án tartott versenyen egyéniben, párosban és csapatban is lehetett indulni, két nyert szettes formában bonyolították le a mérkőzéseket. Deák Lajos országos játékvezető volt a verseny bírája, támogatója pedig a PET-BAU ASE.

Az egyéni amatőr versenyzők A-kategóriájában Nyári László, a B-kategóriában Nagy József, az igazolt versenyzők között pedig Zahorán Kristóf győzedelmeskedett, aki a párosversenyben is elsőségnek örülhetett. Nagy József és Nyári László szintén két aranyérmet szereztek, ugyanis Farkas Rudolffal kiegészülve, Orosháza I. nevű formációjuk húzta be a csapatverseny első helyét.