Az Orosházi Úszó Egyesület 7 versenyzője vett részt november 18-án és 19-én Hódmezővásárhelyen a VI. Naturtex Kupán, ahol 33 szakosztály 556 versenyzője állt rajtkőre. Az OÚE úszói közül Bogár Viktória háromszor állhatott a dobogóra, de több pontszerző helyet is szereztek versenyzőink.

Schmidt Jenő 7 tanítványa 34-szer állt rajthoz a kétnapos úszóversenyen, ahol egyéni csúcsokat döngettek.

Az Orosháza Úszó Egyesület versenyzői egyéni csúcsokat döngettek (Fotó: egyesület)

Orosházi eredmények:

Bogár Viktória három versenyszámban is a dobogó harmadik fokára állhatott: 100 m gyorsúszásban, 200 m mellúszásban és 200 m gyorsúszásban.

Ötödik, pontszerző helyen végzett Antal András 200 m hátúszásban, Bogár Viktória 100 m mellúszásban, és 400 m gyorsúszásban.

Hatodik helyezést ért el Miszlai Fruzsina 100 m hátúszásban, Antal András 100 m hátúszásban és 200 m gyorsúszásban, Bogár Viktória 200 m vegyesúszásban.

Nyolcadik helyezett lett Antal András 400 m gyorsúszásban.