Úszás: 3 arany-, 2 ezüst-, 2 bronzérem Szarvason

Szarvason rendezték november 12-én az Őszi Meghívásos Úszóversenyt, ahol 12 egyesület 269 versenyzője állt rajtkőre. Az Orosháza Úszó Egyesület 17 úszója vett részt a versenyen. Schmidt Jenő és Selmeczi Edit tanítványai az erős mezőnyben 7 érmet szereztek, és rengeteg pontszerző helyet hoztak haza.

A megyebajnokság utolsó fordulójába is beleszámító versenynapon kiválóan teljesítettek a nehéz feltételek között edző büszkeségeink. Jövő héten a Naturtex Kupán, Hódmezővásárhelyen mérettetik meg magukat a fiatalok-tudtuk meg Selmeczi Edit edzőtől.

Sikeresen szerepeltek az orosházi úszók (Fotó: egyesület)

Aranyérmesek:

Miszlai Fruzsina: 50 m pillangóúszás

Antal András: 50 m hátúszás

Dávid Olivér: 25 m mellúszás

Ezüstérmesek:

Antal András: 50 m pillangóúszás, 50 m gyorsúszás

Bronzérmesek:

Dávid Olivér: 25 m hátúszás

Torda György: 50 m gyorsúszás

50 m. fiú pillangóúszás

2003 és idősebb

5.            Krámli Kristóf    2002      Orosháza ÚE      0:31,50

2004

7.            Tóth Péter          2004      Orosháza ÚE      0:39,55

2005

2.            Antal András     2005      Orosháza ÚE      0:35,03

 

50 m. leány pillangóúszás

2004

5.            Asztalos Annamária       2004      Orosháza ÚE      0:47,96

2006

13.          Andó Alexandra              2006      Orosháza ÚE      0:47,62

2008

1.            Miszlai Fruzsina                2008      Orosháza ÚE      0:40,72

 

25 m. fiú hátúszás

2009

12.          Szlovák Erik        2009      Orosháza ÚE      0:38,5

2010

10.          Szkaliczki-Gyenge Péter              2010      Orosháza ÚE      0:30,4 

12.          Albert-Sárközi Barnabás              2010      Orosháza ÚE      0:34,9 

2011

3.            Dávid Olivér       2011      Orosháza ÚE      0:26,5 

25 m. leány hátúszás

2010

7.            Asztalos Jázmin                2010      Orosháza ÚE      0:26,5 

50 m. fiú hátúszás

2003 és idősebb

4.            Krámli Kristóf    2002      Orosháza ÚE      0:33,39

2004

7.            Albert Máté       2004      Orosháza ÚE      0:38,48

9.            Tóth Péter          2004      Orosháza ÚE      0:46,63

10.          Szilágyi Bálint     2004      Orosháza ÚE      0:51,79

2005

1.            Antal András     2005      Orosháza ÚE      0:35,30

5.            Torda György    2005      Orosháza ÚE      0:39,22

 

50 m. leány hátúszás

2004

6.            Asztalos Annamária       2004      Orosháza ÚE      0:44,79

2005

8.            Dimák Fanni       2005      Orosháza ÚE      0:43,97

2006

15.          Andó Alexandra              2006      Orosháza ÚE      0:48,91

2008

6.            Miszlai Fruzsina                2008      Orosháza ÚE      0:44,35

9.            Furák-Szabovik Tessza  2008      Orosháza ÚE      0:47,79

25.          Benkő Panna     2008      Orosháza ÚE      0:58,13

 

25 m. fiú mellúszás

2009

19.          Szlovák Erik        2009      Orosháza ÚE      0:34,8 

 

25 m. fiú mellúszás

2010

10.          Szkaliczki-Gyenge Péter              2010      Orosháza ÚE      0:28,1 

12.          Albert-Sárközi Barnabás              2010      Orosháza ÚE      0:30,1 

2011

1.            Dávid Olivér       2011      Orosháza ÚE      0:27,7 

 

25 m. leány mellúszás

2010

10.          Asztalos Jázmin                2010      Orosháza ÚE      0:30,8 

 

50 m. fiú mellúszás

2005 és idősebb

15.          Antal András     2005      Orosháza ÚE      0:42,32

17.          Tóth Péter          2004      Orosháza ÚE      0:43,60

22.          Szilágyi Bálint     2004      Orosháza ÚE      0:58,45

 

50 m. leány mellúszás

2005 és idősebb

12.          Asztalos Annamária       2004      Orosháza ÚE      0:52,59

2006

15.          Andó Alexandra              2006      Orosháza ÚE      0:49,66

2008

5.            Miszlai Fruzsina                2008      Orosháza ÚE      0:50,29

10.          Furák-Szabovik Tessza  2008      Orosháza ÚE      0:53,12

27.          Benkő Panna     2008      Orosháza ÚE      1:06,57

 

25 m. fiú gyorsúszás

2009

18.          Szlovák Erik        2009      Orosháza ÚE      0:34,9 

2010

7.            Szkaliczki-Gyenge Péter              2010      Orosháza ÚE      0:22,8 

13.          Albert-Sárközi Barnabás              2010      Orosháza ÚE      0:28,0 

 

25 m. leány gyorsúszás

2010

5.            Asztalos Jázmin                2010      Orosháza ÚE      0:21,5 

 

50 m. fiú gyorsúszás

2003 és idősebb

7.            Krámli Kristóf    2002      Orosháza ÚE      0:28,49

2004

8.            Albert Máté       2004      Orosháza ÚE      0:32,62

10.          Tóth Péter          2004      Orosháza ÚE      0:35,67

11.          Szilágyi Bálint     2004      Orosháza ÚE      0:44,25

2005

2.            Antal András     2005      Orosháza ÚE      0:31,44

3.            Torda György    2005      Orosháza ÚE      0:32,10

 

50 m. leány gyorsúszás

2004

6.            Asztalos Annamária       2004      Orosháza ÚE      0:38,50

2005

7.            Dimák Fanni       2005      Orosháza ÚE      0:36,31

 

50 m. leány gyorsúszás

2006

16.          Andó Alexandra              2006      Orosháza ÚE      0:42,14

2008

5.            Furák-Szabovik Tessza  2008      Orosháza ÚE      0:39,88

6.            Miszlai Fruzsina                2008      Orosháza ÚE      0:40,15

20.          Benkő Panna     2008      Orosháza ÚE      0:48,80

 

6X50m.absz.MIX gyorsváltó

4.            Orosháza ÚE absz.mix gyv          3:13,13

                Krámli Kristóf (2002)  –  Dimák Fanni (2005)  –  Asztalos Annamária (2004)  –  Albert Máté (2004)


Az OrosCafé további használatához el kell fogadnod a cookie-k használatát. További információ

A cookie-beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül böngészel tovább az oldalunkon, vagy az "Elfogadás" gombra kattintasz, azzal elfogadot a cookie-k használatát.

Bezárás