Gyulán rendezték május 14-én a megyei női műfüves futsal bajnokság 6. fordulóját. A Szentetornyai Amazonok folytatták remek tavaszi sorozatukat, ismét nyerték a napi fordulót és az összesített táblázaton átvették a vezetést.

Sérülés és más okok miatt csak egy cserével utaztak a szentetornyai lányok a fordulóra, ráadásul a sorsolás sem kedvezett, hiszen sorozatban kellett lejátszani a meccseiket néhány perc pihenővel.

A forduló győztese a Szentetornyai Amazonok csapata (Fotó: egyesület)
Ismét nyerték a fordulót a Szentetornyai Amazonok (Fotó: egyesület)

Eredmények

Szentetornyai Amazonok – Csanádapáca 5:0, Gl.: Zvolenszki Vivien (2), Szlopoczki Nikoletta (2), Zvolenszky Kata

Dévaványa – Szentetornyai Amazonok 0:1, Gl.: Zvolenszki Vivien

Gyulai Amazonok – Szentetornyai Amazonok 0:1, Gl.: Zvolenszki Vivien

Szentetornyai Amazonok – Kisújszállás 1:0, Gl.: Zvolenszky Kata´

Zvolenszki Attila edző: – A nagy melegben és egy cserével nem arra törekedtünk, hogy minél több gólt rúgjunk, hanem az eredményességre. Nehéz négy mérkőzést lejátszani négy-öt perc  pihenőkkel, de sikerült. Gratulálok a lányoknak.