München és Békéscsaba – két helyszín, közös bennük, hogy az orosházi kick-box egyesület tagjai éremmel gazdagodtak.

Münchenben rendezték meg a hétvégén a Germán Opent, ahol az orosházi CONTACT K.T.H.E. versenyzői is képviselték hazánkat. Puravecz Péter kemény stílusú formagyakorlatban 2. helyezéssel gazdagította a magyar eredményeket, míg Deli Roland a 89 kg-os, többnyire nyugati nemzeteket felvonultató, felnőtt kick-light mezőnyben az 5. helyen végzett – tudtuk meg a helyi egyesület szerkesztőségünkhöz eljuttatott beszámolójából.

A müncheni versennyel egy időben rendezték a Megyei Kick-box Diákbajnokságot Békéscsabán, ahol az orosházi sportolók is megküzdöttek a bajnoki címekért. Farkas Dominik light-contactban 3. helyezést ért el, míg kick-light, kadet 1 kategóriában a 47 kg-os súlycsoport bajnoka lett. Kiemelkedő eredményeket ért el Liszkai László is, aki kadet 1, 32 kg-os kategóriában mind light-contact, mind kick-light szabályrendszerben a dobogó harmadik fokára állhatott fel.