Ötödik alkalommal szerezte meg a bajnoki címet az orosházi motocross versenyző.

Vasárnap Pannonhalma adott otthont a Motocross Magyar Bajnokság utolsó fordulójának, ahol Zanócz Rolland is rajthoz állt. Az orosházi versenyző ezen a megmérettetésen sem talált legyőzőre, és bezsebelte összesítésben a magyar bajnoki címet MX4 kategóriában.

– Nagyon örülök az eredményemnek. Sokat dolgoztam a sikerét, zsinórban ötödik alkalommal szereztem meg a magyar bajnoki címet – mondta el az OrosCafénak a HELL KTM Kecskemét színeiben versenyző orosházi bajnok.

A magyar bajnok
A magyar bajnok, és az ígéretes utánpóltás

Szintén Pannonhalmán rendezték a hétvégén a szlovák-magyar motocross bajnokság utolsó fordulóját, ahol Zanócz Noel 50 ccm-ben, a 8-9 évesek mezőnyében a nyolcadik helyet szerezte meg. A mindössze 6 éves orosházi versenyző összesítésben a 12. lett.