Egyéni hibák miatt 4 gólt rámolt be nekünk a Füzesgyarmat.
Füzesgyarmat – Rákóczi Vasas 4 – 0 (1 – 0)
Füzesgyarmat: Guth — Gyáni, Urbán, Elek S., Vámos L., Vámos A. (Tőkés), Tóth L., Novák, Boros T., Elek T. (Nagy R.), Farkas Zs. (Takács).
Játékosedző: Boros Tibor.

Rákóczi: Lévai — Vági, Dávid, Anda, Boros B., Lovas T., Bozoki (Gulyás), Ludányi, Lovas A. (Kánya), Lövei, Vidákovics (Hrabovszki).
Edző: Polyák László.

20. perc: kontratámadás végén egy jobb oldali beadást Vámos A. lőtt közelről a hálóba (1-0)
47. perc: Dávidról lepattanó labda találta gólhelyzetben Urbánt, a gyarmati játékos nem hibázott (2-0)
6o. perc: Boros vétette el a labdát a félpályánál, Gyáni rácsapott és nagy vágta végén a hosszú sarokba lőtt (3-0)
65. perc: bal oldali támadás végén az alapvonalról visszaadott labdát Vámos A. bombázta a bal alsó sarokba (4-0)
A rákóczitelepiek öltözőjére akár a „Kórház a város szélén” feliratot is kiakaszthatták volna a csapat vezetői, ugyanis Elekes, Németh, Papp L., Mátyus, Kánya, Debreczeni és Baki sem állt sérülés, betegség miatt a csapat rendelkezésére. Polyák László edző az OrosCafé kérdésére elmondta, hogy akik pályára léptek, azok sem tettek meg mindent a győzelemért. A tréner több futást és a taktikai utasítások betartását várja el csapatának minden játékosától, amit ezen a mérkőzésen is hiányolt.
Boros Tibor: — A kitűnően előkészített játéktér hozzájárult stílusunk érvényesüléséhez.
Polyák László: — Nagyon sok egyéni hibával játszik a csapat, amit nehéz kivédeni. Ennek következménye, hogy súlyos vereséget szenvedtünk.

Javításra már szombaton lehetőség nyílik, a verhető kategóriába tartozó Körösladányt fogadja a csapat Rákóczitelepen. Kezdési idő: 15 óra.