Hazai pályán az utolsó percekben egyenlített az Orosháza az MTK II. ellen.
Orosháza FC – MTK Budapest II. 1 – 1 (0 – 1)
NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Orosháza, Mátrai stadio, 400 néző.

Orosháza: Molnár T. – Retek, Futaki, Kerekes I., Szabó N. (Buza, 86.) – Juhász N. (Piti, 70.), Kerepeczki, Ács, Petneházi – Baranyai B. (Pálinkó, 76.), Szabó T.
Edző: Kvasznovszky József
MTK II: Hegedűs L. – Hajdú S., Kálnoki Kis, Kornis, Ódé – Zámbó, Matura, Kákonyi, Pál Sz. (Dobó, 42.) – Skriba (Forró, 77.), Csiki (Szentgyörgyi, 81.).
Edző: Pölöskei Gábor
Kiállítva: Kálnoki Kis (a második sárga lap után) a 90. percben
9. perc: Petneházi 26 méteres lövését öklözte szögletre Hegedűs kapus.
18. perc: Csiki Norbert fejesét védte bravúrral Molnár.
23. perc: Csiki 24 méterre a kaputól lövésre szánta el magát, a labda a bal kapufa tövénél suhant a hálóba (0-1)
45. perc: A csereként beállt Dobó lőtt 16 méterről, Molnár védett.
50. perc: Szabó N. lőtt 18 méterről mellé.
60. perc: Petneházi keresztlabdáját Szabó N. fejelte mellé.
64. perc: Juhász passzát Szabó Tamás ollózta fölé.
72. perc: Baranyai 17 méteres szabadrúgását blokkolta a sorfal.
88. perc: Kezezés következtében 11-eshez jutott csapatunk. A büntetőt Kerepeczki higgadtan helyezte a kapu jobb oldalába (1-1)
90. perc: A reklamáló Kálnoki megkapta második sárga lapját, majd automatikusan a pirosat.

Kerepeczki 11-ese zúg a háló felé (Fotó: Melega Krisztián)
Az első félidőben a sokat mozgó fővárosiak ráerőltették akaratukat az Orosházára, melynek eredményeképp a 23. percben egy távoli lövéssel megszerezték a vezetést. Csapatunk nem tudott ritmust váltani, nem jutottunk helyzetig.
A második játékrészben egy „pörgősebb”OFC futott ki a pályára és kapujához szegezte az MTK-t. A kék-fehér védők minden lövést blokkoltak és már-már úgy tűnt, hogy nem tudjuk bevenni Hegedűs kapuját. A 88. percben tizenegyesből ugyan, de siker koronázta csapatunk erőfeszítését. Kerepeczki ezúttal is magabiztosan értékesítette a büntetőt és pontot mentett az Orosháza számára.
A nagy akarással játszó OFC rászolgált az egy pontra, amit ebben az osztályban meg kell becsülni, mert a végelszámolásnál minden pontnak jelentősége lehet.
Kvasznovszky József: – Kiegyenlített első félidő után a második játékrészben tartós nyomás alá helyeztük a vendégeket, és törekvésünket siker koronázta. Gratulálok minden játékosomnak, nagy tartása van a csapatnak.
Pölöskei Gábor: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de a második játékrészben a játékvezető segítségével alakult döntetlenre az eredmény.
Az Orosháza FC október 2-án Kazincbarcikán lép pályára.