NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Vác, 200 néző.

Vác: Sztankó – Hegedűs Cs., Tányéros Á., Páles, Juhász B. – Albert Á. (Rob, 73.), Farkas P. – Petre (Surányi, 77.), Rusvay, Rábold (Arany Z., 45.) – Palásthy.
Vezetőedző: Szabados György

Orosháza: Molnár F. T. – Retek, Kerekes I., Futaki, Szabó N. (Szűcs D., 79.) – Kerepeczki – Ács, Petneházi (Piti, 69.), Juhász N., Buza (Pardi, 69.) – Szabó T.
Vezetőedző: Kvasznovszky József

Kvasznovszky József, az Orosháza trénere a mérkőzés előtt az egy pont elérésében reménykedett, de nem úgy indult a mérkőzés, hogy ebből bármi is megvalósul
A 2. percben a gólzsák Palásthy révén megszerezte a vezetést a Vác (1-0)
Csapatunkat nem törte meg a korán bekapott gól és a 13. percben Ács Levente találatával egyenlítettünk (1-1)
A félidő utolsó percében ismét Palásthy volt eredményes, így hazai vezetéssel fordultak a csapatok (2-1)
A második félidőt góllal kezdte az OFC. A 49. percben Szabó Tamás egyenlített, ismét nyílttá téve a mérkőzést (2-2)
A Vác nagy erőket mozgósított a győzelem eléréséért, de az Orosháza fegyelmezett játékkal tartotta az eredményt, sőt koncentráltabb helyzetkihasználással a győzelmet is megszerezhette volna.
Szabados György: – Gratulálok Palásthy Norbinak teljesítményéhez, és sok sikert kívánok neki a holnapi esküvőjéhez.
Kvasznovszky József: – Az eredmény alapján úgy tűnik, hogy szereztünk egy pontot, pedig igazából kettőt vesztettünk.

Az Orosháza FC legközelebb szeptember 25-én, a Mátrai Stadionban fogadja az MTK II. csapatát. A mérkőzés 16 órakor kezdődik.