Magabiztos győzelmeket arattak az Országos Serdülő Bajnokságban.

Orosházi FKSE – Göndöcs Benedek KDSK 39-12 (15-3)

OSB mérkőzés, Orosháza. V: Őry, Sajti.

OFKSE: Manojlovity – CSÁNYI 4, MATITY 6, BENÁK 8, Lehoczki 3, Macskaski 2, Soós 3. Cs: KARDOS (kapus), Héjja 2, Bencze 2, BALASSA 5, ZSIGMOND 2, GYŐRI-DANI DÁVID 2, Csernák.

Az ellenfél legjobb dobója: Bartóki 7.

Kiállítás: 10, ill. 6 perc.

Már az első percekben kiderült: magabiztos orosházi csapat állt pályára. Lendületes támadások és jó védekezés jellemezte a játékot, a félidőben 12(!) góllal vittek a mieink. A második játékrészben sem változott a kép: a korosztálynál 1-2 évvel fiatalabb orosháziak is bírták az iramot és fölényes győzelmet arattak.

Orosházi FKSE – Békéscsabai DKSE 23-16 (10-9)

OSB mérkőzés, Orosháza. V: Bodóczy, Ökrös.

OFKSE: Manojlovity – Csányi, CSERNÁK 12, BENÁK 1, Lehoczki 1, MACSKASKI 5, Soós 2. Cs: HÉJJA 1, DÖME 1, Szenteszki, Balassa, Győri Dani Dávid, Ginder.

Az ellenfél legjobb dobója: Csernus 7.

Kiállítások: 14, ill. 2 perc.

Küzdelmes játékot hozott a találkozó, kezdetben fej-fej mellett haladtak a csapatok. A szünetben is csak egy gól volt az orosházi előny. Ezt sikerült növelni a második félidőben, annak köszönhetően, hogy jobban ment a támadás és a védekezés is. A fiúk a határozott csapatjátékkal egy erős ellenfelet győztek le.

Az Orosházi FKSE négy győzelemmel és egy döntetlennel a tabella második helyén áll.