Nehéz meccsen vannak túl a rákóczitelepiek, de az áhított győzelem azért megvan.

Oh. Rákóczi Vasas – Csabacsűd     1 – 0     ( 0 – 0 )

Rákóczitelep, 150 néző.Vezette:Bartha (Petrovszki, Kundla)

Oh. Rákóczi: Ökrös – Debreceni, Pásztor, Boros – Kánya, Elekes, Németh G., Vincze (Krivik), Nagy D. (Vili M.), – Györgyi (Szikora), Lövei.
Szakmai vezető: Nagy István

Elhalasztott bajnoki mérkőzést pótoltak szerdán Rákóczitelepen. Az első félidőben a hazai csapat idegesen, rengeteg hibával játszott. A félidő egyetlen helyzetét a 45. percben Vincze Alex hagyta ki.

A második játékrészben már többször kerültek veszélybe a kapuk, de gól csak a 75. percben született. Kánya Péter vezette a labdát szinte az ellenfél kapujáig, majd gólba tartó lövése egy védőt érintve jutott a csabacsűdi kapuba (1-0)

Összességében elmondható, hogy a játék nem volt szemkápráztató, de a mezőhegyesi vereség után ezúttal a győzelem volt a legfontosabb.

Nagy István: „Egy kicsit visszafogottan játszottunk, a második félidei cserékkel megérdemelten szereztük meg a minimális arányú győzelmet”.